Nakupování a nošení spodního prádla by nás mělo zajímat zejména pokud jde o pohodlí, komfort a zdraví naší pokožky. Pokud si budete vybírat dámské kalhotky nebo jiné kousky spodního prádla jen podle stylu a ceny, tak se může stát, že vás i výběr velmi rychle zklame. Při výběru se snažte zohlednit kvalitu materiálu, vhodný střih, velikost a také samotné složení jednotlivých materiálů.

Umělé materiály na pokožce

Možná na to při nakupování spodního prádla nikdy nemyslíte, ale věřte, že nošením prádla z umělých materiálů si můžete velmi uškodit. Vaše pokožka nebude moci dýchat a velmi snadno bude moci dojít k zapařování v intimních oblastech. Nosit dámské kalhotky z umělých materiálů může u některých žen vyvolat také alergické reakce. Navíc většina umělých materiálů nedokáže odvádět pot, což může být největším problémem hlavně během léta. Pokud přesto máte nějaké dámské kalhotky ze syntetických nebo umělých látek, tak dbejte na to, aby dotyková látka byla z bavlny.

Mužské prádlo

Výběr správného spodního prádla je klíčovým i pro muže, protože nošení nevhodného spodního prádla by je mohlo také nepříjemně ovlivnit. Pokud rádi nosíte pánské boxerky, tak si vybírejte ty, které jsou vyrobeny z kvalitní bavlny. Nejenže tak budete mít vhodné prádlo pro své zdraví, ale pánské boxerky z kvalitní bavlny vám vydrží o něco déle. Během dne se chcete cítit komfortně a zároveň příjemně, tak zapomeňte na slipy, pánské boxerky jsou ideální alternativou co se týče spodního prádla pro mnohé muže.

Prádlo na spaní

Spodní prádlo na spaní by mělo odpovídat hlavně pohodlí vaší pokožky a také sedět. Rozhodně není dobré, pokud byste nosili kalhotky dámské nebo muži měli trenýrky, které by tlačili nebo byly příliš těsné. Trenky mají v pase gumu a jsou sice volné, přesto mnoho mužů nenosí vhodnou velikost pro jejich typ postavy. Při výběru materiálu zůstane věrní bavlně, ať už si hledáte trenky na spaní během letních veder nebo v zimě.

Zdroj fotografie: Dedoles