Tento článek pojednává o výhodách největšího a nejlepšího českého katalogu, ve kterém najdete nejen bohatý výběr ubytování v Chorvatsku, ale i spoustu užitečných rad a informací. Patříte-li k milovníkům této krásné země, Jaderského moře nebo chorvatských národních parků, můžete již nyní plánovat letní rodinnou dovolenou. V předstihu si tak v klidu a pohodlí svého domova můžete naplánovat trasu své cesty, ale především ubytování chorvatsko, a to buď při letní dovolené, nebo třeba i v prodlouženém víkendu.

Přednosti katalogu

Katalog ubytování v Chorvatsku obsahuje ohromnou spoustu soukromých ubytovacích kapacit v hotelech, penzionech či apartmánech. Právě apartmány tvoří největší skupinu ubytovacích možností a také jsou mezi turisty nejoblíbenější z několika důvodů. Tím nejhlavnějším, který se liší od jiných nabídek, je přímý kontakt na majitele apartmánů. Víte, že cestovní kanceláře si účtují za zprostředkování ubytování provize, ale přitom nemáte úplnou jistotu, že dané ubytování bude odpovídat avizovaným podmínkám a vašim představám. Toto riziko je v katalogu ubytování Chorvatsko vyloučeno díky možnosti přímého jednání s majitelem. S ním si budete moci dojednat všechny podmínky a navíc se s vyhlédnutým ubytováním seznámit díky videoprezentaci.

Další obsah katalogu

Vedle hlavního téma, kterým je ubytování, si v katalogu můžete přečíst články o Chorvatsku, jeho národních parcích, ostrovech, stravovacích zvyklostech, nebo i počasí. Dokonce si můžete zjistit, jaké počasí bude ve vámi vybrané destinaci a termínu vašeho pobytu. Motoristé se v katalogu mohou dozvědět o aktuální dopravní situaci, nových trasách, nebo hledat v mapách jak celého území, tak chorvatských ostrovů nebo si vyhledat trasy turistických stezek v národních parcích. Součástí katalogu ubytování chorvatsko jsou také recenze, ze kterých se můžete dozvědět názory a postřehy ostatních turistů, nebo do této rubriky sami přispět.

Postup při objednávání

Pokud máte jasno, kam na dovolenou k moři, otevřete stránky katalogu ubytovanivchorvatsku.cz a do příslušné kolonky uvedete region, město, termín a počet osob. Abyste mohli využít hlavní přednosti katalogu, musíte uvést také svou e-mailovou adresu. Na tu vám totiž budou jednotliví majitelé ubytovacích objektů zasílat své nabídky.