Hledáte dočasné nebo trvalé bydlení? S jeho vyhledáním vám pomůže unikátní vyhledávač Rentroom.com, který umožňuje snadno a rychle najít vhodné bydlení kdekoliv ve světě. Můžete si nechat pronajmout jeden jediný pokoj, ale i celý byt nebo dům. Vyhledat můžete vhodné bydlení, které odpovídá vašim cenovým požadavkům.

Když hledáte bydlení

Ať už jedete studovat do zahraničí nebo jste si tam našli práci, v první řadě je důležité zajistit si bydlení. Bydlet v hotelu je velmi drahé a tak je výhodnější možností najít bydlení přímo od majitelů dané nemovitosti. Pokud máte hluboko do kapsy, můžete výhodně sehnat třeba i jeden jediný pokoj. Dělit se o jeden velký byt nebo dům s více lidmi je cenově velmi výhodné a můžete tak sehnat bydlení v Praze, Londýně nebo třeba v New Yorku za pakatel. Mnoho lidí má nevyužité nemovitosti nebo pokoje, které se mohou stát vaší příležitostí pro pohodlné bydlení, ať už krátkodobé nebo dlouhodobé.

Velká výhoda je to i pro majitele nemovitostí, pokud máte volný pokoj nebo nevyužitou nemovitost, proč ji nevyužít a neudělat z ní zajímavý přivýdělek. Můžete ji nabídnout přímo na Rentroom.com a získat tak platící nájemníky.

Vyhledávání podle vašich požadavků

Hledání je na Rentroom velmi snadné, hledat můžete podle lokality buď pokoj nebo celý dům/byt. Zvolit si můžete celou řadu kritérií, tedy zejména cenu, kterou jste ochotni za bydlení vynaložit. Dále si můžete zvolit, jestli požadujete, aby byl daný objekt vybavený nábytkem, bylo zde připojení k internetu, klimatizace, jestli je zde povoleno kouření, jestli disponuje parkováním, je zde pračka aj. Vybírat lze také počet lidí na pokoji a v případě výběru celé nemovitosti můžete zadat požadovaný počet pokojů. Portál je skvělým pomocníkem, který vám umožní ušetřit čas i starosti a získat výhodné bydlení v lokalitě, do které se vydáte.