Stále více rodin, ale také společností, používá pro výzdobu svých oken, ale i různých venkovních prostranství, dřevěné truhlíky. Důvodů, proč tomu tak je, je mnoho, od krásného vzhledu, přes udržitelnost a možnost opravy, až po přívětivou cenu. Dřevěné truhlíky se hodí ke všem barvám oken, fasád, ke všem typům květin, nízkých keříčků, stromečků, tújí. Dodají na reprezentativním vzhledu moderní budově, stejně jako umí podpořit venkovský styl domečku na vesnici.

Vyberte si dřevěné truhlíky za nízké ceny

Kvalitní, ale přesto cenově dostupné dřevěné truhlíky najdete na webových stránkách Amadea.cz. Jsou zde dřevěné výrobky české výroby z českého dřeva, takže pokud rádi podporujete naše firmy, bude se vám nakupovat o to lépe. Když se podíváme na dřevěné truhlíky, rychle zjistíme, že mohou mít několik barev i mnoho velikostí. Rozdílnost lze spatřit v typu ukládání dřevných latěk, z nichž jsou vyrobeny. Ty mohou být jak v poloze vodorovné, tak dokonce ve svislé poloze. I díky tomu lze najít dřevěné truhlíky kulatého tvaru. 

Tvarově si jistě najdete dřevěný obal na květináč, jaký potřebujete. Jak už jsme uvedli, koupit si je můžete jak pro kulaté květináče, které mohou stát např. na rohu terasy, na stůl můžete umístit např. dřevěné podtácky, svícen, dřevěnou podnos na pokrmy… Truhlíky kulatého i jiného tvaru mohou zdobit nejen okna, ale být i na stole venku, na poklopu studny a apod. Samozřejmostí jsou dřevěné truhlíky obdélníkové a čtvercové. I tady můžete volit z více velikostí. 

Co se týče zdobení, najdete truhlíky bílé, hnědé přírodní i tmavě hnědé, navíc mohou mít vyřezávané ornamenty, jako např. ptáčky, srdíčko, zimní verze se stromečkem atd. 

Prohlédněte si dřevěné květináče od Amadea.cz a vyberte si takové, které vám vyhovují rozměrově i tvarově. S cenou i kvalitou budete zajisté spokojeni.