Nemusíme stále utrácet za „obyčejné“ dárky, které svým blízkým dáváme rok, co rok, a oni už předem vědí, co od nás očekávat. Letos je překvapte s ohledem na jejich věk, způsob bydlení i styl, který mají rádi. Sáhnout můžete po nábytku, kterým zútulní obývací pokoj, oživí studentský pokoj nebo budou rádi, jak cool postel mají.

Křesla nejen pro seniory

Skvělým dárkem pro spoustu z nás jsou křesla. Díky tomu, jak rozmanitá je nabídka kupříkladu v zavedeném obchodě s nábytkem Sg-nabytek.cz, můžete vybrat přesně takové, které dotvoří vzhled interiéru obdarovaného, nebo mu bude nejvíc vyhovovat. Velmi oblíbené jsou v poslední době křesla „ušák“, která mají vysokou zádovou opěrku až nad hlavu sedícího, a tak umožňují výborně relaxovat. Ať už v nich někdo sedí a dříme, čte, sleduje TV nebo třeba plete, jde o báječné křeslo, které si zamiluje. 

Náš tip: Pokud budete vyrábět vánoční přání, inspirujte se na www.prani-pranicka.cz, určitě si zde vyberete a získáte inspiraci.

Podívat se můžete i na taburety a podnožky a vybrat typ, který je přímo určen k danému křeslu, nebo se k němu barevně hodí. Moci si natáhnout nohy je velmi úlevné, zvláště po náročném dni.

Toaletní stolky pro slečny i ženy

Krásným dárkem k Vánocům jsou i toaletní stolky. Hodí se pro náctileté slečny, které si chtějí zkoušet líčení a účesy, také pro pracující ženy a maminky, které se chtějí bez shonu v koupelně připravit na pracovní den. Když jej umístíte k oknu s výhledem na zahradu, bude u něj skvělé sedět i díky možnosti relaxace, kdy se můžete dívat z okna ven na zeleň. 

Postel pro malé závodníky

Dětem zaručeně udělá radost dětský nábytek v podobě postele znázorňující závodní auta nebo domeček. Uvidíte, že do postele budou chodit raději, když navíc doplníte ještě nové povlečení s tematikou, které má vaše dítko rádo, budete mít vyhráno.

Ježíšek může nadělit i botník se sedátkem, třeba pro babičku a dědečka do předsíně. Náctiletí uvítají do studentského pokoje TV stolek, na který si postaví televizní obrazovku. Ti, kdo rádi čtou, budou rádi za knihovnu nebo vitrínu, do níž se dají knihy krásně uložit. Mnoho inspirace najdete na Sg-nabytek.cz.