Druhá zářijová sobota bude v Třebíči ve znamení world music s vlivy orientu a Irska. Do České republiky již potřetí zavítá německý zpěvák a songwriter Dyrk Shivay. V září se předvede nejen v Ostravě a Praze, ale také v Třebíči, kde vystoupí ve skutečně úchvatném prostředí synagogy. Samotný zpěvák je touto lokací okouzlen.

V České republice jako doma

Dyrk Shivay, ač původem Němec velmi často hraje v České republice. V minulých letech navštívil Prahu a Olomouc. Nyní se v rámci svého turné chystá vystoupit v Ostravě a Praze. Do svých plánů zařadil také Třebíč, která ho naprosto uchvátila. Město jako takové i samotná synagoga jsou pro něj speciálním místem, kde rozhodně musí hrát. A co víc, chtěl by zde také natočit videoklip k jedné ze svých písní.

Hraje nezávislou hudbu, která má stále víc a víc posluchačů. Prostřednictvím svých písní se snaží posluchačům vyprávět zvláštní příběh a návštěvníci tak zažijí téměř dvouhodinovou procházku, kterou lemují emoce, kvalitní a dobrá muzika a také propracované texty, na kterých Dyrk velmi lpí. Mnozí jeho fanoušci popisují jeho vystoupení jako cosi magického. Sám zpěvák se doprovází hned na několik kytar a to celkový zážitek ještě umocní.

V Třebíči nejlepší show

9. září bude tedy den, kdy Dyrk Shivay vystoupí v Třebíči, v synagoze. A už nyní se velmi těší na tamní publikum, kterému slibuje nejlepší show. Ostatně, v nejhezčí lokaci to podle něj ani jinak nejde. Odehraje zde písničky nejen ze svého debutového alba Rember Yourself, ale přidá také songy ze svého připravovaného alba, na kterém intenzivně pracuje. I vy můžete být u toho. Lístky jsou ještě stále v prodeji, proto neváhejte, kapacita sálu je omezena. Vstupenky jsou k dostání přes síť předprodeje GoOut nebo přes pořádající agenturu M. P. Production, kde si lístky můžete objednat na e-mailu ticketbooking@seznam.cz