Šaty dělají člověka. Proto luxusně vybavujte nejen svojí domácnost, ale také nohy a tělo. Na boty si potrpí mnoho osob daleko více než na vrchní oděv. To je však chyba. Reprezentujte celé své tělo, a to nejlépe tipy, které vám poradíme níže.

Jaké luxusní oblečení vybrat?

Luxusní oblečení je dnes snadno dostupné všem. Jelikož se blíží podzim, je třeba si vybrat vhodný kabát na tuto a následující zimní dobu. Dámy a pánové, nejde jen o pohodlí, ale také o krásu. Velmi líbivý je u mužů například model Made in Italia – Amerigo – šedý společenský kabát, který využijete pro období podzimu a zimy. Pod něj vám bude, pánové, perfektně padnout pletený svetr Trussardi.

K takto oblečenému muži pak bude padnout žena, která si obleče dámský kabát Fontana 2.0 – 11550, pod který si navleče například pletený svetr SILVIAN HEACH.

Luxusní móda

Moderní luxusní móda utíká od křiklavých barev a využívá prvky zemitých barev, jako je hnědá, šedá či khaki barva. Výjimkou však není ani oblíbená barva sedmdesátých let, a sice hořčicový odstín. Oblíbený je rovněž tvíd či vzory kostek.

Ženy rády doplňují své sezónní outfity kabelkami. I tyto není problém v eshopu zakoupit, avšak pamatujte, že módní guru dnes radí nekombinovat barvy oděvů s doplňky. Prorazte v kontrastu a svět vás bude milovat!

Velice oblíbená zůstává jednoduchost a pohodlnost, ale také kombinace jednoduchosti a luxusu. Klidně si tak oblečte nechutně drahý kabátek s obyčejnými legínami za nějakých pět stovek. Klidně jako žena nazujte k legínám a elegantnímu kabátku sportovní kecky, ale i naopak ke sportovní mikině a legínám lodičky. V módě je v současné době vše povoleno, kombinujte nekombinovatelné a milujte svůj vkus.

Co vám ještě nesmí na podzim chybět?

Jsou to brýle, ač se to může zdát směšné. I na podzim svítí slunce a svůj módní look je tak třeba doplnit o sluneční brýle, které budou korespondovat ke zbytku outfitu.