Radarka Koněšín bude od čtvrtku 27. července dějištěm velkých věcí, sejdou se zde rodiny s dětmi, aby si společně užili zábavný víkend. A že toho bude k vidění opravdu hodně! Přijdou si na své všichni, děti i dospělí. Program, který je na všechny tři dny nabitý k prasknutí slibuje spoustu zábavy nejen pro děti, ale také pro dospělé.

Bohatý program

Kraj Vysočina zve všechny rodiny s dětmi na poslední červencový víkend. Chystají se zde velké věci! Od čtvrtka 27. července do soboty 28. července zde najdete divadla, která nabídnou dětem bohatý a pestrý kulturní program. Ve čtvrtek a pátek se o celodenní program postará Divadlo Facka, které nabídne divadlo a klaunérii v jednom. V sobotu se o zábavu pro vaše děti postará Divadlo Mazec, závěrem pro děti proběhne také večerní taneční zábava s kapelou Ventilky a pumpičky. To vše budou po celou dobu doplňovat dětské atrakce, workshopy a také dětská diskotéka.

Koncerty finalisty Superstar

Víkend pro rodiny s dětmi slibuje také stánky s občerstvením, které zajistí Hospůdka Na Kopci Koněšín. Těšit se můžete na teplou kuchyní, pivo a nealko nápoje. Rodiče si spolu s dětmi mohou užít dvojkoncert finalisty Superstar Martina Šafaříka, který vystoupí v pátek 28. července v 15:00 a v 18:00. Tento mladý charismatický zpěvák a hudebník získal příležitost v Československé Superstar 2013, kterou zúročil a dostal se do podvědomí fanoušků. Soutěž jej posunula a dala mu šanci věnovat se hudbě naplno. Své texty si skládá sám a snaží se o autencitu. V srpnu 2016 mu vyšlo debutové album Kolem nás, kde najdete například singl Ve Vteřinách, která mimo jiné zazní také v Koněšíně.

Vstupenky jsou k dostání na místě nebo v prodejně hudebních nástrojů Mijovič v Třebíči, popřípadě si je můžete rezervovat na ticketbooking@seznam.cz. V rámci vstupenky je zahrnuta také prohlídka Leteckého muzea Koněšín, kde jsou k vidění velmi zajímavé exponáty.