Svatba je mimořádná rodinná a především životní událost a proto každý touží po tom, aby tento den byl dokonalý.

Svatební přípravy jsou velmi náročné, je potřeba zajistit nejen oblečení, prstýnky, fotografa a květiny, ale také místo a menu pro svatební tabuli. Pokud chcete, aby byla svatební tabule i hostina dokonalá, svěřte její přípravu profesionálům. Patří mezi ně i rodinné vinařství Vinařský dvůr na faře v Ivani, které má s pořádáním svateb bohaté zkušenosti. Podrobné informace naleznete zde – https://www.vinarskydvurnafare.cz/svatby/. Vinařství se rozkládá uprostřed nádherných moravských vinic.

Ideální místo pro dokonalou svatbu

Jižní Morava je nádherný kraj s kouzelnou atmosférou a svatba na jižní moravě tak bude nezapomenutelným zážitkem. Vinařský dvůr má s pořádáním svatebních oslav a přípravou svatební tabule bohaté zkušenosti a vám odpadnou starosti se zajišťováním všeho potřebného pro slavnostní tabuli.

Také si můžete zvolit, v jakém místě bude probíhat svatební obřad. Může to být uprostřed vinice, která nabízí nádherný pohled na Pálavu nebo na farské zahradě. Obřad, i necírkevní, lze zajistit také v kostele sv. Bartoloměje, který je chráněn jako kulturní památka. Po svatebním obřadu se můžete přesunout do venkovních prostor barokní fary, která disponuje letní zahrádkou nebo do autentického sklípku, jež se nachází pod farou. Prostory, které jsou určeny pro svatební veselí, jsou nově po rekonstrukci a jejich kapacita je až 100 hostů.

Co všechno zahrnuje servis, který je nabízen pro svatební obřad a hostinu? Samozřejmostí je svatební menu, které se v kuchyni připravuje na míru, dle předchozí domluvy, velmi kvalitní vína přímo z vinařství a svatební pokoj pro novomanžele. Na vše dohlíží a vše s vámi konzultuje svatební manažerka.