Pronájem vozů byl vždy velmi populární. Někteří lidé si auta pronajímají proto, že vlastním vozem nedisponují. Jiní lidé vůz mají, ale čas od času si chtějí udělat radost tím, že vyzkouší nějaký opravdu výjimečný. Pokud někdo řízení miluje, pak jsou pro něj takové vozy skvělým zážitkem. Ať už patříte do první nebo druhé skupiny, měli byste vědět, že si můžete pronajímat i elektrovozy. Je o ně stále větší zájem a to zejména o tu nejznámější značku mezi elektromobily, o vozy Tesla.

Jak si vůz Tesla pronajmout?

Abyste si mohli vůz této značky pronajmout, stačí se obrátit na půjčovnu, která se na ni specializuje. Pronajem tesly vám zajistí půjčovna, kterou naleznete na Pujcovna-tesla.cz. Můžete si zde vybrat hned z několika modelů této značky. K dispozici vám jsou vozy Tesla S P85D, Tesla X P100D a Tesla 3 Long Range. Každý z těchto vozů je úchvatný a pokud si myslíte, že je pronájem za astronomicky vysoké částky, jste na omylu. Pronájem začíná už na příjemných 2200 Kč na den, což zajisté není mnoho. Pokud si chcete udělat radost nebo zkrátka vyzkoušet, jaké je to řídit automobil, můžete si ho pronajmout. Můžete s ním udělat třeba dojem na dívku na vašem rande nebo s ním můžete ohromit obchodní partnery. Podmínky pro půjčení jsou jednoduché, musí vám být alespoň 21 let a musíte být minimálně rok vlastníkem řidičského oprávnění.

Všechny vozy v nabídce mají pochopitelně zaplacenou silniční daň, povinné ručení, asistenční službu a dálniční známku. Můžete si je zarezervovat přímo na webových stránkách půjčovny. Doba půjčení je na vás, můžete si je půjčit na jeden jediný den, ale třeba i na prodloužený víkend, na týden nebo i déle. Pokud jste s elektromobilem ještě nikdy nejeli, budete nadšení, jeho řízení jeho řízení je velmi dynamické, vůz rychle reaguje a je velmi tichý. Inspirujte se nabídkou webu a zajistěte si jízdu vozem, za kterým se zajisté každý rád otočí.