Většina lidí musí každý den odolávat stresu, mnoha pracovním povinnostem a hlavě plné starostí. Pokud se cítíte bez energie a vyčerpaní, tak vám tělo hlásí, že se potřebujete zastavit a načerpat novou energii. Nedovolte, aby vás váš životní styl dostal na kolena a utečte do korun stromů, kde je doslova království relaxace a nejlepší místo, jak napustit tělo novou životní energií.

Luxusní domy na stromě, známé také jako treehouse, mají za cíl, abyste na chvíli uprchli ze svého všedního života a uvědomili si krásu a léčivou moc přírody, kterou už přehlížíme. Budete zde ubytovaní v příjemných dřevěných domech v korunách stromů, které jsou plně vybavené a zajistí vám skvělé pohodlí. Nenajdete zde žádnou televizi ani rádio. Místo televize budete mít dechberoucí výhled z výšky stromů na krásnou přírodu. Domy na stromě jsou situovány uprostřed lesa a široko daleko nezahlédnete žádná auta, sídliště a neuslyšíte žádné rušivé elementy. Bude vás těšit krásný výhled na Ještěd, Bezděz, Ralskou pahorkatinu a za hezkého počasí i na další krásná místa.

Daleko od starostí, uprostřed přírody

Jelikož zde budete mimo elektroniku a povinnosti, konečně se budete soustředit na to, co je v životě důležité, vyčistíte si hlavu a budete si užívat pohodu. Každý si zaslouží mít chvíle klidu a pohody, vy ji můžete strávit v pohodlné postýlce nebo třeba v houpací síti na velké terase, kde budete pozorovat hvězdy a popíjet víno. Ubytování na stromě se nachází poblíž obce Křížany a je zážitkem, na který budete velmi rádi vzpomínat. Můžete sem vyrazit sami, s přáteli nebo třeba vaším protějškem a zažít romantiku, jakou jste ještě neokusili. Je zde i místo na opékání, přírodní sauna, krásná místa na výlet a již po první noci budete tímto zážitkem zcela uneseni. Navštivte Treehousejested.cz, kde se můžete dozvědět více informací a také si zde můžete ubytování v korunách stromů zarezervovat.