Rádi se smějete, bavíte a máte rádi legraci všeho druhu? Pak je pro vás ideální festival komedie. Jde o Komedy fest, který se prezentuje jako festival, kde si na své přijdou milovníci tradičního i novodobého humoru. Jde o první festival svého druhu, který přináší svým návštěvníkům mnoho různých druhů humoru. Na své si zde přijdou opravdu všichni.

Plzní zní smích

Tento neobvyklý festival komedie se koná 28.5 – 3.6. 2017 v Plzni a ta se již počtvrté stane městem, kde se budou všichni smát. Festival je ideálním místem pro všechny, kteří se rádi smějí a baví. Festival trvá sedm dní a přinese klasickou verzi festivalu i souvislou denní platformu. Návštěvníci se tak mají skutečně na co těšit. Jednotlivé programy probíhají na třech místech a to na Nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj, v Měšťanské Besedě a v Amfiteátru OC Plzeň Plaza.

Moderní i tradiční humor

Jak už jsme předesílali, zde si přijdou na vše opravdu všichni vyznavači humoru, ať už toho moderního, tak toho tradičního. Objeví se zde one man show i one woman show, hudební i stand-up vystoupení, improvizace, talk show nebo komedií v podání profesionálních činoherních divadel. Objeví se zde mnoho známých i méně známých komiků, kteří se budou snažit svým přístupem a svým vystoupením pobavit všechny účastníky.

Koho na Komedy Festu uvidíte?

Na tomto sedmidenním festivalu uvidíte z mužských řad Jiřího Lábuse, Oldřicha Kaisera, Lukáše Pavláska, Jakuba Koháka, Tomáše Matonohu, duo Těžkej Pokondr, Vladimíra Polívku, Jiřího Schmitzera, Zdeňka Izera, Bohouše Klepla, Tomáše Měcháčka, Karla Hynka, Vojtěcha Záveského a další. Také ženy zde mají své zastoupení a to v podobě Ester Kočičkové, Anny Polívkové, Evy Holubové.

Vstupenky na tento festival jsou stéle k dispozici v obvyklých předprodejích či přímo v Měšťanské Besedě.