Romantika se vyplatí v každém vztahu. Pokud chybí, ze vztahu dvou lidí se stává pouhé soužití, a to většinou končí špatně. Nemusíte se snažit být sladcí každý den. Stačí, když jednou za čas překvapíte svou drahou polovičkou výletem na netradiční místo. Obrovskou dávku romantiky zažijete v místech, kde se procházel i Karel IV…

Hotel nabízí luxus, který se jen tak nevidí

Když Karel IV. vybíral místo pro svůj hrad, zvládl to na jedničku. Krásnější kout české země najdete jen těžko. Jen si to představte: lehce zvlněná krajina, klikatící se Berounka a nekonečné hvozdy. Společně vytváří místo, kde i ti největší tvrďáci pookřejí. Vy bohužel na hradě bydlet nebudete, protože už je to dávno zakázané. Smutnit ale nemusíte, protože hotel u hradu Karlštejn je o mnoho komfortnější než studené hradní komnaty.

Hotel Mlýn Karlštejn vznikl přestavbou starého mlýna, který byl v místě postaven dokonce téměř sto let před samotným hradem. Dnes nabízí ubytování na vysoké úrovni ve znamení luxusu, soukromí a maximálního pohodlí. Má i takové speciality, jako jsou pokoje The best room her & The best room his, jejichž ozdobou jsou volně stojící vana Villeroy & Boch a koupelna s dešťovou sprchou. Luxusní zážitek umocňuje ještě nádherný výhled z oken do okolí.

Lákavé okolí a parádní wellness

Ubytování u Karlštejna v hotelu Mlýn vás okouzlí, stejně jako jeho okolí. V bezprostřední blízkosti se rozprostírá zelený ostrov a klidně se vine řeka Berounka. K hotelu patří malá Zoo a romantický altán, který je i oblíbeným místem pro svatební obřady. Lákavé je i širší okolí. K nejlepším výletům patří lomy Amerika a Koněpruské jeskyně (více o nich zde). Kdyby se vám náhodou nechtělo nikam jezdit, báječné chvilky si užijete také v hotelovém wellness, kde vám budou k dispozici finská sauna, whirlpool a fitness centrum. Aktivit se nabízí ještě celá řada, takže je jen a jen na vás, jak si dovolenou ve znamení luxusu užijete, vyrazte co nejdříve.