Hudba lidi spojuje a mnohdy spojuje také na první pohled nespojitelné hudební směry. Rocková hudba, rockové pecky a filharmonie? To k sobě přeci nejde, nebo snad ano? Když se vše dobře snoubí, proč ne! Důkazem je toho také ROCK THE OPERA je světová show, která v sobě snoubí ty nejlepší rockové písně se skvělým zvukem symfonického orchestru. Tento originální projekt můžete vidět i v České republice!

Skalkami zavládne rock s nádechem filharmonie

Originalita, propracovanost a jedinečný zvuk velkého orchestru – to všechno zažijete tento rok pouze na jediném místě v České republice – v amfiteátru Skalky v Novém Jičíně 27. července 2019. Budete svědky jedinečné show, která slaví velké úspěchy v zahraničí. Představí se světově známé songy, které znají takřka všichni.

Prague Philharmonic Orchestra a její dirigent Friedemann Riehle spojují nevšední atmosféru, sílu a originalitu rockových legendárních hitů. Když se k tomu přidají jedinečné hlasy a interpretace, vznikne ROCK THE OPERA. Show, která slaví úspěchy po celém světě – Nizozemí, Německo, Rakousko, Řecko, Turecko, Moskva, Polsko, Belgie, Norsko a mnoho dalších zemí. Během jedinečné show zazní hity Deep Purple, AC/DC, Pink Floyd, U2, Queen, Led Zeppelin a dalších.

Dále vystoupí hudební skupina LEON, Lenka Hrůzová & LoGarytmy, Sabina Křováková s kapelou a písničkář Vladan. Lenka Hrůzová a Sabina Křováková zazpívají některé písně spolu se symfonickým orchestrem. Amfiteátrem Skalky Nový Jičín zazní největší rockové hity se sílou orchestru 27. července 2019 od 18:00 hodin. Vstupenky lze koupit v síti předprodeje TICKETSTREAM a města Nový Jičín. Rocková atmosféra bude vládnout celým dnem!