Léto je v plném proudu a ani vy ho jistě nechcete prožít mezi čtyřmi stěnami svého pokoje. Chopte se proto příležitosti za pačesy a vydejte se na některou ze skvělých akcí, které se budou v průběhu letních měsíců konat hlavním městu. Navíc můžete cestu do metropole pojmout jako vícedenní výlet a pokochat se jedinečným koloritem jednoho z nejkrásnějších velkoměst na světě.

Rytmus a Urban Vibez v DUPLEXU (5.7. – 6.7. 2018)

První prázdninový týden otevře ve velkém stylu samotný král česko-slovenské rapové scény. Chcete-li si v Praze užít nezapomenutelnou párty s Rytmusem a DJ MadSkill, zastavte se 5. července v DUPLEXU.

Soulfly v Roxy (22.7. 2018)

Příznivci tvrdé muziky si mohou zajít na brazilskou etno-metalovou kapelu Soulfly, kterou založil ex-člen Sepultury Max Cavalera.

Die Antwoord na Výstavišti Holešovice (20.8. 2018)

Na holešovickém výstavišti se v druhé polovině prázdnin objeví legendární jihoafrický rap-rave útvar Die Antwoord. Pokud vám je po chuti nekonvenční hudba zpěvačky Yolandi Vissser a zpěváka Watkina Tudora, neváhejte!

Arakain v Restauraci U Krále Václava IV. (6.9.2018)

Ačkoliv je současné složení známé české metalové kapely úplně jiné než v roce 1982, kdy v ní působil zpěvák Aleš Brichta, stojí její koncerty za to. Vy si můžete tvrdou muziku vychutnat z kraje září v Restauraci U Krále Václava IV.

Prago Union v Cargo Gallery (13.9. 2018)

Fanoušci české hiphopové formace Prago Union si mohou vychutnat koncert, během kterého zazní největší hity jednoho z nejlepších tuzemských raperů Depha. Kombinace klasických beatů a jedinečné lyriky baví i lidi s jinak odlišným hudebním vkusem.

Tip na skvělé ubytování

Chcete-li si výlet do metropole užít ve velkém stylu, ubytujte se ve čtyřhvězdičkovém komplexu Belvedere, který patří mezi nejlepší hotely v Praze a konají se zde i prestižní konference.

Překvapivě vás ubytování nemusí vyjít draze – v případě platby předem ušetříte až 15 % a dalších 20 % za rezervaci min. na 5 nocí. Podrobnosti najdete na www.hotelbelvedereprague.cz.