Potřebujete zajistit jednoúčelové stroje? Ve většině výrobních podniků převzaly mnoho lidských činností stroje. Jsou efektivnější, rychlejší a hlavně jsou přesné. Často se staví velmi komplikované linky, kde se provádí větší množství procesů. Mnoho firem však potřebuje jen jednoúčelové stroje, které jim zajistí klíčový úkon, který je potřeba.

Pokud potřebujete zajistit jednoúčelové stroje, je vhodné se obrátit na specializovanou společnost KONEL s.r.o., která vám zajistí mnoho druhů jednoúčelových strojů. Firma zajistí jak návrh, tak i konstrukci jednoúčelových strojů a zařízení. Pro specialisty jsou klíčové požadavky zákazníka, podle kterých se stroj vyrobí. Všichni pracovníci společnosti mají mnohaleté zkušenosti a mnoho znalostí. Společnost například vytvořila tester těsnosti kanystrů, který kontroluje kvalitu vyrobeného kusu na vstřikolisu. Dále řízení míchacího řízení, které dávkuje směs, hlídá teplotu a řídí různé programy. Dále třeba navíjecí stroj, který dosahuje velmi přesného návinu. Možností je mnoho a pokud máte o jednoúčelový stroj zájem, firma vám udělá takový, který vám bude dokonale vyhovovat.

Dřevoobráběcí stroje

Disponujete dřevařskou firmou, do které potřebujete dřevoobráběcí stroje a pily? Společnost vám je vyrobí. Zajistí měření a regulace pořezové rychlosti linek, měření velikosti řezaného materiálu, hlídání velikosti hoblin, třídění nařezaného materiálu, řízení ukládání desek, realizaci manipulátorů a mnoho dalšího.

Konel Zlín provádí také opravy a modernizace konvenčních strojů, nespolehlivé a staré řídící prvky vymění za nové. Možnosti firmy jsou velmi široké, kontaktujte ji a zjistěte, jaké možnosti vám nabízí. Dbá na profesionální a individuální přístup a poskytne vám veškeré poradenství a konzultace, aby se postarala, že vás projekt bude realizován tak, aby sloužil svému účelu a splňoval vaše představy.