Co si jako první představíte pod pojmem střešní krytina? Většina lidí pomyslí na červené střechy z pálených tašek nebo na betonové krytiny. Pokud zvažujete nákup nové střechy či výměnu staré krytiny za novou, před unáhleným výběrem je dobré shlédnout, jaké jsou trendy v tomto oboru, protože za poslední roky dělá vývoj střešních krytin mílové kroky. Mezi kvalitní krytiny současnosti patří hliníkové krytiny COMAX® od českého výrobce STŘECHY COMAX, které se mohou pochlubit řadou předností.

Poznejte střešní krytiny COMAX®

Plechové střešní krytiny COMAX® se nabízí v mnoha tvarových a barevných podobách a často byste je nerozeznali od klasických krytin. Oproti nim se však vyznačují nízkou hmotností a zajisté oceníte, že se snadno a rychle montují. Jejich realizace je tedy jednodušší než u běžných krytin. Jak je to s životností? Jsou to střechy na celý život, u hliníkové krytiny výrobce garantuje záruku 75 let. Samozřejmostí je odolnost vůči UV záření, korozi a chemickým vlivům v ovzduší. Plechové střechy si mimoto zachovají svou barevnost, takže se nemusíte bát, že by po letech ztratily svůj atraktivní vzhled. Výroba je maximálně šetrná k přírodě – krytiny jsou 100% recyklovatelné.

Výběr plechových krytin je široký, výrobce nabízí velkoformátové plechové krytiny pro šikmé střechy COMAX ALUKRYT®, COMAX TAŠKA MAXI, COMAX FALC, COMAX KLIK, COMAX VLNKA či TRAPÉZOVÉ PLECHY COMAX®, a také maloformátovou designovou krytinu COMAX BOCO 330. Kromě krytin výrobce zajistí také veškerý doplňkový sortiment pro správné fungování střešního pláště. O kvalitě materiálů svědčí atesty a výrobní proces disponuje certifikacemi ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.

Pokud se na výrobce obrátíte, zajistí vám vypracování kladečského plánu zdarma. Celý proces je rychlý a nenáročný, od potvrzení kladečského plánu vám budou krytiny dodány za 10 pracovních dnů až přímo na stavbu. Více informací naleznete na webu výrobce www.strechycomax.cz.