Máte rádi vše, co je staré a historické? Z čeho dýchne minulost a co má nějaký svůj příběh? Pak je pro vás právě tento festival to pravé! Milovníci všeho starého a zejména pak milovníci historických automobilů a motocyklů si přijdou na své na tomto festivale. K vidění zde budou stovky krásných vozidel, ženy, které pózují u naleštěných strojů a to v krásných dobových kostýmech. To všechno a ještě něco navíc můžete mít, když 24. června navštívíte Oldtimer festival 2017.

Historie dopravy

Stovky motocyklů a automobilů, krásně naleštěné, burza náhradních dílů, stánky s občerstvením. Najdete zde opravdu historii dopravy v kontextu dvou století. K vidění tak zde budou koňská spřežení, parní povozy i současné sportovní automobily a motocykly. Vše doplní krásné prostředí zámku Slavkov – Austerlitz a jeho krásné okolí. Díky tomu se z tohoto festivalu stane nevšední zážitek, který si zamilují všichni, kteří milují historii. I ti nejnáročnější návštěvníci si zde jistě přijdou na své.

Slavkov u Brna

Je město, které se do historie zapsalo jako místo, kde se odehrála napoleonská bitva Tří císařů. Najdete zde krásný barokní zámek se zahradou. Koná se zde také spousta akcí a mezi nimi právě také Oldtimer festival. Ani letos tomu nebude jinak. Bude se zde konat již třiadvacátý ročník tohoto festival.

Každým rokem se na tomto festivale objevuje spousta návštěvníků a motoristických fanoušků. Oficiální zahájení celé akce je v devět hodin ráno. Ukončení pak pravděpodobně okolo páté hodiny odpoledne. Na své si přijdou všichni, větší i menší, muži i ženy. Nevíte-li, kam vyrazit, pak 24. června doporučujeme vyrazit do Slavkova u Brna!