Rok 2019 je už v plném proudu a už se na hudební scéně vystřídalo pár hudebních ikon. Objevila se zde například francouzská zpěvačka a šansoniérka Zaz, na začátku nového roku uchvátila Prahu Aurora, před pár dny se Prahou prohnal také Bastille nebo Slash. To už je dost zvučných jmen na to, že u roku 2019 se ukrojili teprve dva měsíce. Co zbývajících deset měsíců? Kdo se v Praze nebo kdekoliv jinde objeví? Na jaká zvučná jména se fanoušci dobré muziky mohou těšit?

Slayer

Americká thrashmetalová kapela Slayer působí na hudební scéně už velmi dlouho. 25. června 2019 se objeví také v České republice. Vystoupí zde v rámci turné Final World Tour a fanoušci spolu s nimi zboží Tipsport arénu.

Sting

Sting si Českou republiku nějak zamiloval. V minulém roce vystoupil po boku Shaggyho v pražském Fóru Karlin, sám se objeví ve Slavkově u Brna. Zahraje zde své nejznámější skladby, takže fanoušci se mohou těšit například na Every Breath You Také, Roxanne a podobně. 12. července 2019 bude ten den, kdy se opět Sting objeví v České republice.

Smashing Pumpkins

Forum Karlín zažije na začátku června rockerskou pecku v podobě Smashing Pumpkins. Kapela ohlásila turné a do Prahy zavítá po osmi letech. Oslaví zde třicet let od vzniku a fanoušci se mohou těšit na spoustu známých songů.

Die Happy

Kapela, která je známá České republice díky její frontmance Martě Jandové. V Německu, odkud pochází, se těší velké oblibě a slaví přes 25 let na hudební scéně. Zahrají proto 19. října 2019 v Praze, v paláci Akropolis. Den předtím se kapela také objeví ve Zlíně.

Ariana Grande

Americká zpěvačka se postará o koncertní premiéru, objeví se v České republice vůbec poprvé a to v rámci svého světového turné k desce Sweetener. O2 arénu oblaží svou přítomností 8. září.