Ať už poskytujete úklidové služby nebo je potřebujete ve vlastní firmě, vždy je vhodné se obracet na techniku, která vám zajistí ty nejlepší výsledky. Takovou techniku ovšem nepořídíte všude a jelikož nejde o malou investici, je vždy vhodné vybírat pouze sortiment od renomovaných značek, u kterých máte záruku efektivně odvedené práce a dlouhé životnosti. Pokud se poohlížíte po profesionální technice jako je HAKO, Multicar, Wieland, Ribo a další, obraťte se na jejich dodavatele, kterým je https://www.unikont.cz/.

Zajistí vám profesionální techniku jak pro vnitřní, tak i pro venkovní úklid. Pokud jste doposud prováděli úklid jen prostřednictvím zaměstnanců se základním náčiním, s profesionální technikou zvládnou zaměstnanci nesrovnatelně větší množství práce za kratší dobu. Z venkovní úklidové techniky si můžete vybírat sortiment strojů pro údržbu komunikací, jde zejména o stroje Hako a Multicar. Nabízí se vám dále letní a zimní nástavby Epoke, Trilety či ABM Technology. Můžete si vybírat i sekačky AS Motor a TIMAN nebo kloubové nakladače WILLE.

Uklid vnitřních prostorů

Pokud plánujete uklízet vnitřní prostory, vybírat můžete univerzální mycí stroje, průmyslové a profesionální vysavače, zametací a mycí stroje. Mezi vnitřní úklidovou technikou je obzvláště velký zájem o scrubmastery. Jde o snadno ovladatelné stroje, které jsou skvělé pro pevné a hladké podlahy. Nabízí se pro větší prostory i pro stísněné prostory, umí čistit i prostory blízko krajů a k čištění používají diskovou kartáčovou hlavu. Snadno se i přenášejí, jsou mobilní a tak je můžete lehce použít pro všechny vnitřní prostory, které máte. Jejich obsluha je snadná a výrazně zrychlí a zefektivní úklid ve všech vnitřních prostorech. Navštivte web prodejce a inspirujte se jeho nabídkou.