Nealkoholické nápoje osvěží, dodají potřebnou energii, ozvláštní každou párty a navíc, budete ze sebe mít dobrý pocit, že jste zůstali střízliví. Zůstaňte sami sebou, udělejte něco pro své tělo a vyberte si ze zajímavých příchutí. Nepijte pouze proto, že to žádá společnost.

Energetický nápoj, který dodá energii a osvěží

Nápoje, které osvěží na dlouhé celodenní túře, dodají energii a ozvláštní každý společný okamžik s přáteli. Blýskněte se a vytáhněte z batohu nebo kufru auta láhev se zajímavou ovocnou příchutí uvnitř nebo plechovku latté. Oblíbené jsou také ochucené mléčné kávy s příchutí slaného karamelu nebo kokosu. A co teprve příchuť tutti-frutti, ta bodne vždy. Kempujete v horách u ledové řeky? Nechte kávy vychladit, budou tak chutnat mnohem lépe.

Známé chutě bez kapky alkoholu

Znáte ty situace, kdy byste si dali s chutí pořádné vychlazené pivo, kopli do sebe panáka likéru nebo si jednoduše dali deci vína večer s přáteli, ale prostě nemůžete? Možná potřebujete dojet autem z párty nebo čekáte, až vám někdo zavolá, abyste ho vyzvedli z práce. Nebo možná berete léky, na které nesmíte pít, jste kojící maminka nebo jednoduše abstinujete z osobních důvodů. Situací, kdy se nemůžete napít, je celá řada. U nás najdete řešení, kterým jsou nealkoholické nápoje.

Oslavte s přáteli na pracovišti důležité události jako je narození miminka, povýšení nebo odchod z práce. Rozlučte se ve velkém stylu a přitom bez alkoholu!

Sirupy a další nealkoholické nápoje

Ledové vychlazené pití s voňavým sirupem a kostkami ledu nebo horký nápoj plný chutí? Vyberte si jednu z variant, které nabízíme. V našem Gastroklubu si vybere každý.

Najdete u nás bezový likér, oblíbené Crodino Rosso v nealkoholické variantě, oblíbenou funkční vodu, třeba v příchuti hruška a levandule a mnohem víc. Pokud byste přece jen nevybrali, obrátit se můžete také na našeho nákupního rádce, který vám se vším rád poradí.

Oblíbená je také naše sekce vína. Najdete zde řadu nealkoholických vín, která vám přinesou plnohodnou párty a to za plné střízlivosti. Buďte zodpovědní!