Ve víně je pravda, což možná někdo vyznává, jiný ne. Každopádně víno je pro mnohé jedním z dostupných nápojů, které si rádi dají večer, s kamarády, s partnerem u dobré večeře, k obědu, s rodinou nebo při jakékoliv další příležitosti. Víno neodmyslitelně patří k České republice a oblast jižní Moravy je pro tyto účely jako stvořená. Najdete zde spoustu vinařství, které nabízí kvalitní vína. Jedním takovým je také rodinné vinařství Holánek, které najdete v malebné vesničce Ivaň. Máte rádi dobrá a kvalitní vína a rádi zkoušíte nová vinařství? Hledáte takové, ze kterého můžete pravidelně kupovat víno, které oceníte nejen vy, ale také vaši přátelé či rodina?

Rodinné vinařství

Krásné rodinné vinařství Holánek v malé vesničce Ivaň vás nadchne. K výrobě vín využívají kvalitní hrozny a to ze svých vlastních vinic. Tyto vinice spadají do mikulovské vinařské podoblasti, respektují zde přírodu, vína zde dozrávají přirozenou cestou a to bez jakýchkoliv chemických zásahů. Rádi si kupujete víno z vinařství, kde víte, jak probíhá sklizeň a výroba? Ovšem pravidelná návštěva vinných sklepů nepřichází časově v úvahu? Eshop s vínem je jedna z možností, jak na svůj stůl zajistit kvalitní a dobré víno, které zachutná nejen vám, ale také vašemu okolí.

Široká nabídka vín

Přátelé dobrého vína jistě ocení širokou nabídku nejrůznějších vín a odrůd. Koupit zde můžete odrůdy červeného, bílého i růžového vína. Najdete zde polosladké, polosuché i suché víno. Víno eshop nabízí nejrůznější vína – pozdní sběr, výběr z hroznů. Oblíbíte si například Pálavu, Ryzlink vlašský, Rulandské šedé nebo také Frankovku, Rulandské modré či další a další. Ať už hledáte víno na váš stůl, jako originální dárek pro své blízké, zaměstnance nebo klienty, k dispozici jsou vína všeho druhu, dokonce některá také archivní.