Jak si představujete budoucnost své společnosti? Chcete se stále držet jen tuzemského trhu nebo byste chtěli prodávat také v zahraničí? Pokud máte na trhu své místo a svou základnu klientů, možná už nastala ta pravá chvíle orientovat prodeje i do zahraničí. Může to pro vás znamenat mnohem větší růst a nové příležitosti, Pochopitelně je potřeba mít web v jazyce cílové země a také je potřeba se zaměřit na online propagaci pro zahraniční trh. Nejlépe vám s ní pomůže zkušená agentura na Seoconsult.cz

SEO

SEO optimalizace v zahraničí by se neměla podceňovat. Jejím úkolem je, aby váš web byl k nalezení ve vyhledávání pod důležitými klíčovými slovy. Aby se tak stalo, je potřeba nejdříve s pomocí analýzy klíčových slov zjistit, jaké výrazy vaše cílová skupina vyhledává. Následně se na ně web optimalizuje. Je potřeba udělat audit webu, aby se zjistilo, jestli je z hlediska ON page zcela validní a pokud ne, je třeba ho upravit. Dále je potřeba pracovat na OFF page, tedy na pravidelném budování zpětných odkazů na jiných webech přes důležitá klíčová slova. Web se bude následně posouvat ve výsledcích vyhledávání vzhůru a postupně dosáhne pravidelné organické návštěvnosti.

PPC

PPC kampaně zahraničí vám umožní získat již v krátké době stabilní návštěvnost. PPC reklama má různé podoby a zobrazuje se ve vyhledávání a v obsahu webů. Platí se u ní jen za prokliky, nikoliv za zobrazení. Snadno se u ní sledují výsledky a také se u ní dobře reguluje reklamní rozpočet. Agentura vám ji správně nastaví, spustí jí do 5 pracovních dnů a následně ji bude spravovat tak, aby vám neustále přinášela co nejlepší výsledky. Získejte důležitého partnera pro propagaci, se kterým na zahraničních trzích snadno prorazíte.