Většina lidí považuje vůni pečiva za jednu z nejkrásnějších, obzvláště, když vás omámí hned po ránu. Pečivo není krásné jen cítit nebo ho jíst, je krásné ho i vytvářet nebo pracovat v jeho blízkosti. Pokud hledáte zaměstnání a vždy jste měli k pečivu blízko, můžete pracovat v rodinné pekárně NÁŠ CHLÉB, která má více než 30 let dlouhou tradici a práce zde se pro vás stane zábavou s možností kariérního růstu. Tato pekárna je velmi oblíbená a pobočky má po celé České republice.

Na jaké pozici můžete pracovat?

Nabízí se široká škála pozic, na kterých můžete pracovat. Každá z nabízených pozic je vhodná jak pro muže, tak i pro ženy. Pokud máte rádi kontakt s lidmi, můžete pracovat na pozici prodavače. Pokud vás baví řídit tým lidí, můžete být vedoucím prodejny. Možná vás více láká být přímo u výroby a podílet se na vzniku jednotlivých druhů pečiva. V takovém případě na vás čeká pozice pracovníka ve výrobě. Pokud rádi řídíte, můžete zajišťovat pravidelnou dopravu pečiva. Pokud máte pocit, že je ve vašem městě málo pekáren nebo dokonce žádná kvalitní pekárna, není nic lepšího, než rozběhnout vlastní podnik pod zavedenou značkou. Jde o podnikání bez rizika, každý si rád pochutná a kvalitním pečivu a vy můžete být těmi, kteří dají lidem ve vašem městě tu možnost. Stát se franchisantem nebo franchisantkou není nic těžkého. Více informací o všech uvedených pracovních příležitostech naleznete přímo na webových stránkách pekárny NÁŠ CHLÉB a sice na https://www.prace-naschleb.cz/

Tato pekárna vyrábí pečivo s láskou. Zatímco supermarkety a hypermarkety nabízí nekvalitní strojové vyráběné pečivo z nekvalitních surovin, pekárna NÁŠ CHLÉB jde příkladem a nabízí jen to nejlepší ručně vyráběné pečivo z nejkvalitnějších lokálních surovin. Staňte se součástí sítě kvalitních rodinných pekáren, příležitost je tu pro každého.