Nakonec v žádné domácnosti nesmí chybět bytové doplňky, které mají za úkol zútulnit naši domácnost. V ryze moderní domácnosti jsou esteticky kontrastní starožitné prvky, které se znovu vrací do módy. Pojďme si ukázat, co se dneska “doma nosí”..

Bytové dekorace

Oblíbené bytové dekorace využívají přírodních materiálů, zejména pak dřeva. V této sféře vám můžeme nabídnout například mísy na ovoce, jako je dekorační místa Natura, která se nabízí ve více velikostech, tu nejmenší seženete již od necelého jednoho tisíce korun. Naopak prvky kovu využívá model Stefano, který se hodí do ryze moderních domácností. Dále je to dekorační místa Antonio, Michele nebo Nicol.

Co je opravdu bizarní, avšak moderní, jsou například kovové aplikace mysliveckých trofejí. Tak si snadno můžete na zeď do svého obýváku pořídit například jelení hlavu s parohy, anebo dekorační parohy Bull, které jsou zlaté i stříbrné a různých velikostí. Materiál je hliník a tento dekorační prvek je vybaven o lesklý lak, který dodá vašemu interiéru luxusní zář.

Jako dekorace vybrat

Dekorace do bytu je třeba vybírat rozvářně. Ke klasickým dekoracím do bytu patří například sochy zvířat. Avšak pozor, zas tak o klasiku nepůjde – kdo má totiž doma stříbrného krokodýla u krbu? Asi málokdo. Pokud právě vy chcete být výjimečný, pak si tohoto šedesáti centimetrového krokodýla kupte. Stojí necelých 1500 korun.

Přívrženci Buddhismu pro změnu ocení nejrůznější sošky Buddhy – bílé či stříbrné, a pokud jste na druhou stranu naprostý milovník estetična a lidského těla, pak se vám bude líbit socha “Muscle”, která je rovněž cenově příznivá.

Dekorační předměty

V každé domácnosti nesmí chybět nejen estetický, ale zároveň i efektivní pomocník, kterým je svícen. Opět přichází do módy zámecké verze svícnů, jako je například dekorační svícen Verona, který se zase nabízí v nejrůznějších velikostech a v barvách zlaté a stříbrné.