Mnozí jej nepovažují za zpěváka, on sám si z toho tak trošku střílí a bere vše s humorem sobě vlastním. Pravdou je, že jeho písničky svého času válcovaly hitparádu, byl slyšet v každých rádiích a když se řekne Leoš Mareš, někdo si představí vynikajícího českého moderátora, jiný zpěváka. Každopádně k jeho kariéře neodmyslitelně patří také kožichy.

Zpěvák nebo raper?

Moderátorská ikona se vrací do hudebního světa a to jako zpěvák. V loňském roce uspořádal dva koncerty ve Fóru Karlín a následně přišla nová nabídka. Uspořádat vše ještě jednou a rovnou v obrovské hale. V O2 aréně! Leoš se k této výzvě postavil čelem a stanovilo se datum 24. dubna 2018. Tento termín se vyprodal za necelých deset hodin a stále se objevovali lidé, kteří chtěli lístky.

Pro neobyčejný zájem se tedy přidala ještě také další show a to den poté 25. dubna 2018. Na obou koncertech zazní ty největší hity z Leošových studiových alb, můžete se těšit například na hity jako Lži jsou jako déšť, Tři slova, Miluju, Nejlepší nápad, Minuty se vlečou a také na některé hity z posledního alba, které spatřilo světlo světa v loňském roce.

Během celé show bude Leoše doprovázet živá kapela, objeví se také hvězdní hosté, kteří Leoše v jeho počínání podpoří. Organizátoři se shodují, že půjde o jedinečnou show, která neměla nikdy spatřit světlo světa. Lístky jsou stále k dostání v síti předprodeje a aktuálně jsou k dispozici ještě další sektory pro oba koncerty. Nezbývá než si koupit lístek a užít si tuto jedinečnou show. Samozřejmě, že ve hře budou také kožichy.

Pražská O2 aréna tedy 24. a 25. dubna 2018 zažije nevídanou show. Nenechte si tyto koncerty ujít ani vy.