Také milujete jídlo? Pokud ano, tak je to vlastně hrozně super, takže směle do toho a ničeho se nebojte. Jednou vyzkoušíte, co vaří náš tým v restauraci, nebo chcete-li v mexické restauraci Praha 3, tak už nikdy nebudete chtít nic jiného. Rychle i vy zjistíte, že je to něco, co vám doposud chybělo. Pokud si potrpíte na tom, že jídlo má styl, tak se vám bude určitě líbit právě naše restaurace Las Adelitas.

Jedná se o takové místo, kde se snoubí pohoda, klid a zázemí. Stačí vždy jen trochu chtít a je to dokonáno. Jakmile i vy jednou ochutnáte pochoutky z výše zmíněné restaurace, tak už vás nikdy nebude lákat žádná jiná dobrota. Kromě jídla si můžete přát i další doplňkové služby, jako například firemní večírek Praha.

Pravá mexická…

Jistě si i vy říkáte, čím je právě tato restaurace tak jiná, tak vám ihned dáme hned několik odpovědí. Jedná se především o to, že jí provozují rodilí Mexičané, takže to je asi ta nejdůležitější odpověď na vaše otázky. Mexická restaurace se stane i pro vás něčím, co je prostě top a uvidíte, že se k nám budete velice rádi vracet. To, že jsme se i my vypracovali od naprostého začátku, kdy jsme jídlo pouze rozváželi, až k mexické restauraci Praha 2. Uvidíte, že je to přesně to pravé pro vás, také si přijďte pochutnat směle i vy.

A kde nás naleznete?

Jistě se i vy ptáte, kde přesně nás nejdete a kde přesně si na mexickém pravém jídle pochutnáte. Jedná se ihned o několik míst, kde se mexické restaurace nacházejí. V první řadě je to na adrese Malé náměstí 13, Praha 1, dále také Americká 8, Praha 2 a v do třetice se můžete přijít najíst i na adresu Lucemburská 6, Praha 3. Z restaurací Praha 1 je jistě tato tou nejoriginálnější a tou, která se stane i vaší součástí. Jednou se zde najíte a vždy se budete rádi vracet pro další dobroty a pro nášup.