Kontejnerovou dopravu firmy Cetkovský mohou využívat fyzické i právnické osoby ve Vyškově a okolí, ale rovněž v okolí Prostějova a ve všech přilehlých obcích. Firma zajišťuje dopravu nejrůznějšího materiálu prostřednictvím kontejnerů, ale také odvoz stavební sutě i jiného odpadu.

Vyklízení

Pokud vyklízíte starý objekt, dvůr, sklep, garáž či jiné prostory, můžete si objednat přistavení kontejneru do místa svého bydliště nebo do sídla menší firmy. Kdo nemá dost času nebo fyzických sil na naložení, může si objednat i tuto službu. Výrazně lze ušetřit při naložení kontejneru do dvou dnů, neboť v takovém případě je pronájem kontejneru a jeho odvoz zdarma. Součástí odvozu stavební sutě a jiného odpadu je jeho ekologická likvidace, a to včetně závadného odpadu. Zákazník tak má ulehčenou práci, neboť se zbaví starostí, jak se nepotřebných věcí zbavit. Objednat si můžete i přepravu nebezpečných věcí a materiálu v režimu ADR.

Kde firma působí

Výhod kontejnerové dopravy a pronájmu kontejnerů na suť a odpad mohou využívat jak stálí obyvatelé, tak chalupáři, nebo i drobní podnikatelé. Firma operuje denně nejen ve Vyškově a Prostějově, ale i v ostatních částech tohoto regionu, tzn. v obcích Plumlov, Tovačov, Kralice na Hané, Určice, Lutín, Olšany u Prostějova, Brodek u Konice, Ptení, Protivanov, Pustiměř, Ivanovice na Hané, Němčice a dalších.

Typy kontejnerů

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Firma Cetkovský disponuje kontejnery různých typů. Jedná se o kontejnery valníkové, uzamykatelné, zaplachtované i další. Například kontejnery opatřené plachtou používá kontejnerová doprava Vyškov k odvozu stavební sutě a jiného odpadu. Plachta tak zabraňuje prášení či přepadávání odpadu přes okraje kontejneru a tak nedochází ke znečišťování okolí přepravní trasy.

Dalšími typy jsou přepravní kontejnery na přepravu jak nových aut, tak autovraků, ale také zemědělských, stavebních i jiných strojů.

Možnosti pro stavebníky

Výhodnou službou pro stavebníky je dovoz stavebního materiálu, jako je dřevo, písek, štěrk apd. Objednat si lze různé zemní práce včetně zbudování základové desky a dovezení míchaného betonu. Na staveniště si můžete nechat dovézt i stavební buňku a pronajmout si ji třeba i na dobu celé stavby.