Americká pop rocková kapela z Los Angeles přijede poprvé do České republiky. Zaměří se na O2 arénu, kde vystoupí 5. června v rámci podpůrného turné ke své poslední desce Red Pill Blues. Fanoušci této americké partičky se tak mohou těšit na frontmana Adama Levineho a jeho kolegů, kteří O2 arénu jistě přivedou do varu!

Dříve Kara’s Flowers

Kapela vznikla už na střední škole, v roce 1994 a to právě pod tímto jménem. Vydali jedno album v roce 1997, ale velký úspěch se nekonal. Po celém světě se prodalo asi pět tisíc kusů alba a tak kluci nastoupili na vysokou školu, odešli od vydavatelství a možná by to všechno skončilo, kdyby kapela tolik nemilovala muziku. V roce 2001 se dali znovu dohromady, s novým kytaristou a už se jménem Maroon 5 se rozhodli dobít svět!

V roce 2002 vydali debutové album a hned z toho se stali druhý a třetí singl This Love a She Will Be Loved celosvětově populární a úspěšní. Najednou se o kapele všude psalo, stali se celosvětově známými a začali vydávat desky. Na svém kontě má kapela víc než 75 milionů prodaných singlů a alb, od března letošního roku jede turné po Americe. V příštím roce se chce soustředit na Evropu.

Do svého plánu zařadili poprvé také Českou republiku. Jako hosta si s sebou vezou Sigrid, norskou zpěvačku. Celá show, kde zazní hity z připravovaného alba, ale také jistě ty nejznámější, se uskuteční 5. června 2019 v pražské O2 aréně.