Potřebujete prodat své staré auto, ale nevíte na jaký autobazar se obrátit? Nevyhovuje vám dlouhé vyřizování papíru a skutečnost, že trvá celou věčnost, než auto prodáte?

Vyzkoušejte inzerování aut online a prodávejte svoji ojetinu během pár vteřin. Stačí několik kliknutí a váš vůz uvidí tisíce zájemců.

Prodat a koupit auto nebylo nikdy jednodušší

Online autobazar nabízí více jak 100 000 inzerátů a denně jej navštíví tisíce zákazníků, kteří si chtějí pořídit nový vůz. Nabídka je skutečně široká a své auto prodávají nebo nakupují jak prodejci, tak soukromé osoby. Portál nabízí hned několik kategorií a na své si přijde skutečně každý. Vybírat můžete z levných ojetin, ale také luxusních automobilů, dodávek nebo veteránů.

Filtrujte svůj nový vůz podle toho, co potřebujete

Internetový bazar aut nabízí další výhody oproti klasickému autobazaru. Především v možnosti rychlého výběru a přehledného seznamu vozů, které nabízí. Na webové stránce si jednoduše zadáte o jaký vůz stojíte. Nastavíte si potřebné parametry a dáte hledat. Automaticky se vám vyfiltrují vozy podle vašich požadavků, jako je například počet najetých kilometrů, vzdálenost od vašeho bydliště, výbava nebo objem motoru. Na pár kliknutí vidíte tisíce automobilů, které jsou podle vaše gusta. Představte si kolik autobazarů byste museli obejít, abyste natrefili na svůj vysněný vůz.

Možnost sehnání náhradních dílů nebo profesionálů

Portál nenabízí pouze vozy k prodeji, ale také doplňkové služby. Využijte možnost zakoupení náhradních dílů za velmi nízké ceny nebo si vyberte profesionály, kteří vám pomohou s vašim problémem. V nabídce se nachází autopůjčovny, pneuservisy nebo specializované dílny na výměnu skla a opravu vozů.