Většina rodičů ví, že není vůbec snadné najít jednorázové dětské plenky, které by splňovaly vše, co od nich očekáváme. Jde především o výbornou savost, šetrnost k dětské pokožce, dokonalé padnutí dítku s ohledem na jeho velikost, také pohodlí a setrvání na správném místě tak, aby nedocházelo k nehodám a plenka i při běhání dítka zůstala, kde má. Toto vše nabízí Dada pants 4 i Dada dětské plenky ve všech velikostech.

Jednorázové dětské plenky i plenkové kalhotky Dada

Společnost Dada vyrábí kvalitní a cenově dostupné jednorázové plenky pro děti všech váhových kategorií. Vyrábí zboží primárně pro polský trh, ale protože jde o kvalitní a levné produkty, získala si velkou oblibu i u našich rodičů. Na předních příčkách v prodeji plenek se drží již léta a ti, kteří jejich plenky a plenové kalhotky vyzkouší, u nich rádi zůstávají.

Vybrat si můžete ze třech sérií, a to Dada Extra soft, Extra care a Pure care. Pokud máte děti ve věku, kdy už celý den běhají, skáčou a nezastaví se, můžete jim koupit např. Dada extra soft 4, což jsou jednorázové plenky velikosti MAXI pro váhovou kategorii 7 – 16 kg. V balení je jich 50 a aktuálně v obchodě Kupplenky.cz stojí 175 Kč. K dostání je i výhodnější větší balení Dada JUMBOBAG Extra soft 4 maxi, kde je plenek hned 82. 

Plenky mají jemnou vrstvu s přídavkem extraktu z aloe vera, což pomáhá chránit dětskou pokožku. Anatomický tvar savého jádra a elastické zapínání činí plenku velmi přizpůsobivou tělu dětí a nabízí plnou svobodu pohybu. 

Nejen plenky Dada můžete koupit za výhodné ceny v obchodě Kupplenky.cz. Najdete tady i výrobky všech známých značek, také kozí mléko, přebalovací podložky, látkové plenky, plenkové dorty, vlhčené ubrousky, kojenecké potřeby, dětskou kosmetiku… Na první nákup navíc můžete získat slevu 50 Kč. 

Pojďte nakupovat výhodně a objevte obchod, kde se dají koupit kvalitní plenky pro děti levně.