V každém městě je několik masážních salonů. Ale pro ty, kteří si chtějí užít masáž „nadstandardně“, slouží erotické masážní salony. Jeden z nejoblíbenějších salonů je salon Luxury poskytující erotické masáže v Praze, kde se o vás i vaše touhy postarají velice přitažlivé masérky. Můžete si být jisti, že všechny znají vaše touhy a dokážou se o vás i o vaši chloubu profesionálně postarat.

Co můžu očekávat od tantrické masáže?

Celá masáž probíhá v klidném pokojíčku za zvuků příjemné hudby a nádherné vůně. Začnete uvolňující sprchou, do které si můžete svou masérku samozřejmě přizvat a prokrvit své tělo před samotným začátkem masáže.

Co si můžu k masérce dovolit?

Jelikož je masérka v průběhu celé procedury kompletně nahá, samozřejmě že muže tento pohled svádí k dotekům. I ty jsou dokonce povoleny. Masérku můžete hladit, nicméně, hranice, kam až můžete s doteky zajít si každá masérka určí sama, tudíž se s ní domluvíte individuálně na místě. Každopádně, nesmíte si plést erotický masážní salon s „hanbincem“ – takže samotný pohlavní styk je zakázán, stejně jako líbání masérky.

Dojde při masáži k vyvrcholení?

Samozřejmě, celá masáž směřuje právě k onomu slastnému zážitku v podobě orgasmu, který vás čeká na samotném konci masáže. Nemusíte se bát, že k vyvrcholení dojde předčasně a vy už si poté masáž neužijete. Všechny masérky jsou pečlivě školeny, aby vaše vyvrcholení profesionálně oddalovaly a nedovolily vašemu tělu masáž ukončit předčasně. Právě na onom prodlužováním a oddalováním ejakulace je postaveno celé „kouzlo“ tantrické masáže.

Užijete si doslova spoustu sexu bez sexu a tím pádem i bez výčitek. Krásně se odreagujete, vyplavíte ze sebe stres a budete se cítit jako znovuzrození. A doma to můžete klidně dokončit.