Chcete své děti během prázdnin vzít na krásné a pohádkové místo? Chcete jim dopřát krásný a nevšední zážitek, který si zamilují? Něco, na co budou vzpomínat ještě dlouho poté? Pak je vezměte do krásné a kouzelné pohádkové vesničky! Najdou zde opravdu vše, co znají z pohádek. A co víc, mohou si zde vše projít a dokonce také přespat!

Pohádková vesnička

Pohádková vesnička se rozpíná na Vysočině v rekreační oblasti Žďárských vrchů a děti zde budou naprosto nadšené! A na co všechno se v Pohádkové vesničce můžete těšit? Například na stylový domeček sedmi trpaslíků, stavbu, kterou si svépomocí postavil Rákosníček, mlýn, kde bydlí neposedný Budulínek, který neposlechl a otevřel vychytrané lišce. Dále se mohou vaše děti podívat na chaloupku, kde přebývá Karkulka a třeba cestou potkáte i vlka. Vykotlaný pařez je zase sídlem Křemílka a Vochomůrky a své bydliště zde má také loupežník Rumcajs se svou Mankou a Cipískem.

Jděte na prohlídku

Každý den od 10:00 do 18:00 hodin po domluvě si můžete užít volnou prohlídku bez programu. Můžete si tak spolu s dětmi vše projít. O víkendu a ve vybraných dnech jsou zde k dispozici prohlídky s komentářem a programem. Děti se tak mohou těšit na pohádkové postavičky, divadelní a loutková představení, trpasličí tvořivé dílničky, karnevaly a spoustu dalšího. Je nutná rezervace.

Krásné prostředí

Pohádková vesnička bude pro děti nezapomenutelným výletem, kdy se zhmotní jejich představy a fantazie. Jejich oblíbené pohádky se tak stanou realitou, na kterou budou vzpomínat ještě velmi dlouho. Všechny podstatné informace najdete na www.pohadkova-vesnicka.cz.