Denně využíváte služeb vašeho vozu a jezdíte do práce, z práce, do obchodů, na pochůzky nebo trávíte ve voze drtivou většinu pracovní doby či v něm vozíte o víkendech rodinu na výlety? V každém případě chcete, aby vůz, kterým jezdíte, ať už pracovně nebo soukromě s rodinou, byl skutečně kvalitní a hlavně bezpečný. Při nákupu vybíráte takový automobil, který vám poskytne komfort a bezpečí, pravidelně jej necháváte kontrolovat a případné problémy řešíte ihned. Je důležité také myslet na to, jaké pneu pro svůj vůz pořídíte a to jak letní, tak i ty zimní. Vybírejte zimní obutí pečlivě!

Jak si vybrat ty správné kousky?

Zákon ukládá povinnost přezout automobil na zimní pneumatiky v období mezi prvním listopadem a třicátým prvním březnem, nebo tehdy, kdy je pozemní komunikace obestřená souvislou vrstvou sněhu, lehu nebo námrazy či lze vzhledem k počasí předpokládat, že pozemní komunikace mohou být během jízdy namrzlé, pokryté sněhem nebo ledem. Nevyužíváte-li automobil v těchto měsících a nevyjíždíte s ním ven, pak teoreticky zimní gumy nepotřebujete, ale většina řidičů svůj vůz využívá také v zimních měsících. A s tím se pojí nákup takovýchto pneumatik. Vybrat si zimní výbavu nemusí být vždy tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá.

Kde najít správné zimní gumy?

Vyzkoušejte Pneu OK, kde se nacházejí skutečně kvalitní zimní obutí, které budou vašemu autu přínosem. Zajistí bezpečnou cestu i na poněkud špatném nebo zledovatělém terénu, poradí si se sněhem a dalšími povětrnostními problémy. Zde mají mnohaleté zkušenosti v oblasti prodeje a služeb, kladou důraz na kvalitní nabízeného zboží. Dále si zde můžete pořídit také mnohé jiné kousky pro váš vůz, například plechové disky, nákladní pneu, kompletní kola nebo třeba alu kola. Výběr je opravdu široký.