Brzy již školáci dostanou vysvědčení a dětem začnou jarní prázdniny. Volno si začínají užívat děti podle krajů od čtvrtého února. Pokud si také vezmete dovolenou, plánujete, kam s rodinou a hlavně s dětmi pojedete. Pokud jste zdatnými lyžaři a lyžování je vám vlastní, pak určitě vybíráte nějaké lyžařské středisko a centrum. Pokud rádi lyžujete, ale chcete si taky dopřát nějaký ten výlet mimo lyže, pak můžete hledat taková střediska, kde toho hodně zažijete a uvidíte.

Kam se vypravit na jarní prázdniny?

Můžete navštívit spoustu míst, podle toho, čemu dáváte přednost. Někdo má rád sportovní aktivity, jiný se rád toulá po přírodě a další dává přednost raději wellnes aktivitám. Můžete navštívit například Stezku korunami stromů v oblasti Dolní Morava, která nabízí nádherný výhled. Nebo můžete navštívit aqvapark, hlavní město Prahu a podobně. Zajímavých míst je k dispozici opravdu mnoho!

Stezka korunami stromů

Jde o poměrně oblíbenou památku, kterou už najdete v různých koutech České republiky. Například ta v oblasti Dolní Morava, poblíž chaty Slaměnka je v nadmořské výšce 1116 metrů. Věž je vysoká 55 metrů a dostat se k ní můžete s pomoci lanovky nebo pěšky, v rámci celodenního výletu. A cesta dolů? Tu můžete absolvovat dlouhým tobogánem s okénky, zažijete také adrenalinovou jízdu.

Aqvapark v Čestlicích

Aqvaparky jsou poměrně oblíbené během jarních prázdnin a mnohé nabízejí nejrůznější akce a slevy v rámci jarních prázdnin. Můžete vyzkoušet dlouhé tobogány, jízdu na nafukovací matraci. Vyzkoušíte si mořskou vodu, divokou řeku a další a další atrakce za zvýhodněnou cenu. Nově si můžete užít virtuální tobogány, které vás během cesty zavedou takřka kamkoliv vás napadne. Využít můžete spoustu dalších atrakcí.