Mobilní telefon je samozřejmou nutností snad každého z nás. V současné době to však již není jen aparát určený pro telefonování, ale díky celé řadě zajímavých aplikací se stal i velkým pomocníkem v celé řadě našich činností. Ale, jak se říká: “Každá sranda něco stojí” a je tomu tak i u těchto chytrých mobilních telefonů. Kromě ceny jsou to také aparáty velmi citlivé a proto je potřeba je i důkladně chránit před poškozením. Ochranu nám zajistí, obal na mobil, tvrzené sklo na mobil, kryty na mobil či pouzdra na mobil.

Jak vybrat ten správný obal na mobil?

V současné době snad nepotkáte nikoho, kdo by měl drahý telefon a neměl na něj vhodný obal či pouzdro jež je ochrání před poškozením. V současné době je na trhu poměrně dosti široký výběr různých vzorů i materiálů, ze kterých si zajisté vybere každý uživatel. Můžete jich mít několik a měnit je podle aktuální příležitosti – pro volný čas, do zaměstnání a další třeba podle zálib a koníčků. Obaly mohou být gelové, plastové či silikonové a telefon ochrání ze všech stran.

A co tvrzené sklo?

Tvrzené sklo na mobil ochrání především displej vašeho telefonu proti poškrábání a navíc absorbuje nárazy. Je to vlastně druhé sklo, které se nalepí na displej telefonu. Nemusíte se bát, že nějakým způsobem ovlivní funkce telefonu. Kromě toho minimalizuje nevzhledné otisky, jež způsobují na displeji prsty. Obraz je také více kontrastní, takže je na displej lépe vidět. Tvrzené sklo se velmi jednoduše instaluje a nevytváří bublinky jako například fólie.

Pokud i vy přemýšlíte o odpovídající ochraně vašeho mobilního telefonu, navštivte e-shop Apolis, který nabízí celou řadu různých možností. V nabídce e-shopu naleznete velké množství různých vzorů, které dají vašemu telefonu novou tvář i vzhled a navíc jej ochrání před poškozením.