Milujete historii a vše, co se okolo ní točí? Rádi v sezóně navštěvujete hrady a zámky? Rádi se procházíte místy, kde před mnoha a mnoha lety procházeli šlechticové a šlechtičny, pořádaly se zde honosné bály a večírky? Pak je návštěva zámku to pravé pro vás. Ovšem ve chvíli, kdy si chcete dopřát nevšední prohlídku, přemýšlíte, kam se podívat. My doporučujeme zámek Loučeň, který nabízí večerní a noční prohlídky.

Neobvyklé prohlídky

Všude se setmí, běžní návštěvníci už jsou pryč. A to je pokyn pro nevšední večerní a noční prohlídku zámku. Můžete se procházet setmělými zámeckými pokoji a co víc, můžete se třeba z nenadání ocitnout v místech, kde byl kdysi žalář, kde někoho vyslýchali nebo v místech, kde princezny či šlechtičny vyvolávaly duchy a četly si strašidelné příběhy. I takové věci se děly a vy je nyní můžete vnímat díky těmto prohlídkám.

Magická atmosféra

Večerní a noční prohlídky hradů a zámků jsou stále častější a častější a není se čemu divit. Takovéto prohlídky, kromě běžných komnat a míst nabízí nevšední atmosféru. V rámci prohlídky se můžete podívat do ne vždy přístupných míst. Atmosféra bude magická, průvodci mají připraven speciální výklad, který často okoření nějakou tou pikantností. Prohlídky se konají v předem určených termínech a časech. Doporučuje se rezervace předem, jelikož je o prohlídky zájem. Předejdete tak možnému čekání.

Krásné prohlídky

Prohlídky se konají na zámku Loučeň a to od 29. dubna 2017 do 26. prosince 2017. Prohlídky probíhají ve večerních hodinách, příjemnou atmosféru navodí také desítky svíček a co víc, během prohlídky se o vás budou skvěle starat komorník Oto Bouda, knížecí nadlesní Josef Schwarz nebo samotní páni zámku, kníže či kněžna.