Jednou z obcí Olomouckého kraje jsou Loštice, které se dostaly do povědomí mnoha lidí zejména díky výrobě olomouckých syrečků, nebo-li tvarůžků. Vedle typické vůně této jedinečné pochutiny si určitě oblíbíte i ubytování Loštice.

Ubytovna v Lošticích

Jedná se o atypickou stavbu, která na první pohled vůbec nepřipomíná ubytovací zařízení. Tvar hranolu se strohými rovnými stěnami spíše budí dojem venkovského obchodního domu. Ovšem interiér nabízí vše, co si lze od moderního ubytování přát. Tato novostavba je skutečně nová, neboť kolaudace byla provedena teprve na jaře roku 2019. Příjemné ubytování zde najde 60 hostů, na které čeká 30 dvojlůžkových pokojů. Pro pohodlí hostů, kteří přijedou autem, slouží i parkoviště přímo u ubytovny. Objekt tvoří dva samostatná patra po 15 pokojích.

Vybavení ubytovny

Moderní pohodlný nábytek uspokojí i náročného hosta. V každém pokoji je k dispozici kromě postelí také stolek se židlemi, uzamykatelná skříň, dva noční stolky, sušák na prádlo a také lednice. Sociální zařízení je společné na každém patře, stejně jako kuchyň, která je vybavena varnými deskami, dřezy, varnými konvicemi a mikrovlnnými troubami. Hosté mohou využít i pračky, které jsou umístěny rovněž v obou kuchyních. Najdou zde i automat na kávu i jiné horké nápoje. Všem hostům je k dispozici Wi-Fi zdarma.

Jak rezervovat ubytování?

Ubytovna je určena jak běžným fyzickým osobám, tak firmám, které potřebují pravidelné nebo dlouhodobé ubytování pro své zaměstnance. Běžní zájemci o ubytování jednoduše vyplní rezervační formulář na webových stránkách, kterými ubytovna Olomoucký kraj disponuje. Firmy se mohou prostřednictvím e-mailu či telefonu domluvit na individuálních podmínkách.

Jak se ubytovat?

V objektu ubytovny není recepce a přístup do budovy i do pokoje obdržíte e-mailem nejméně 24 hodin před svým příjezdem. V těchto pokynech najdete podrobné instrukce. Dlouhodobě ubytovaní hosté a cizinci se přihlásí k pobytu v budově naproti ubytovně. Zde najdou kancelář označenou též „Recepce ubytovna Loštice“, která má otevřeno každé pondělí, středu a pátek od 9 do 13 hodin.