Pánové, jistě jste se někdy ocitli v náladě, kdy jste akutně toužili po sexuálním uspokojení, avšak žádná žena nebyla poblíž. Právě pro tyto případy si můžete zakoupit nejrůznější pomůcky a hračky, které by vám měly s nedostatkem uspokojení pomoci. Jejich velkou výhodou je fakt, že je můžete použít prakticky kdekoliv.

Proč sexuální pomůcky využívat?

Primárním důvodem ke koupi sexuální pomůcky bude pravděpodobně nedostatek uspokojení. Mnozí by mohli namítat, že existují i jiné cesty k vrcholu. Zmínit můžeme například domy s červenou lucernou nade dveřmi nebo lehké dívky pohybující se temnými večerními uličkami. Sexuální pomůcky jsou však daleko levnější, a hlavně méně rizikové. I když se dnes většina dívek při pohlavním styku chrání proti pohlavním nemocem, nikdy nemáte stoprocentní jistotu.

Vyzkoušejte anální i orální sex

Pánský masturbátor je oproti tomu zcela bezpečný, protože ho budete využívat pouze vy. Mezi ty nejpopulárnější patří dvojí účinek této hračky, neboť z jedné strany je zde simulace úst partnerky a z druhé strany její anální otvor. Díky tomu si budete moci užívat neomezeně jak orálního, tak análního sexu. Hlavní předností této hračky jsou pevnější zuby, které vám zaručí naprosto ojedinělý zážitek. Tato pomůcka skvěle padne do ruky, takže vás při vašem uspokojování nebude nic vyrušovat.

Z čeho jsou tyto pomůcky vyráběny?

Všechny sexuální pomůcky jsou vyráběny z TPR materiálu bez ftalátu, který je zdravotně nezávadný a bez jakéhokoliv zápachu. Tento materiál je velice podobný lidské pokožce, a proto se u kvalitních sexuálních hraček využívá nejčastěji. Můžete si tak užít nejen realistický umělý zadek, tak umělou pusu. Nezapomeňte na častou hygienu, je vhodné tuto sexuální hračku po každém použití pečlivě omýt vlažnou vodou.

Pokud toužíte po občasném sexuálním uspokojení, pořiďte si pánský masturbátor. Je to rozhodně lepší cesta než vyhazovat desetitisíce za návštěvy ve vykřičených domech.