V letních měsících spousta lidí tráví svůj čas venku. Letní festivaly, koncerty a další akce, ať už pro rodiny s dětmi, pro vodáky, cyklisty a mnoho dalších. Co takhle vyrazit do kina? I v těchto parných teplotách může přijít k duhu strávit pár chvil v klimatizovaném kině. Přinášíme pár tipů, na který film můžete vyrazit.

Úsměv smutných mužů

V tomto filmu se objevují příběhy úspěšných mužů, kteří mají problémy s alkoholem a jeho vinou se dostali až na samotné dno. Z něj přeci vede jen cesta nahoru. A, že se dno nevyhýbá nikomu, se přesvědčíte s úředníkem a geniálním matematikem, bývalým reprezentantem v triatlonu a mnoho dalších. Alkohol je jejich společný jmenovatel a pod taktovkou přísné lékařky se učí, jak závislost dostat pod kontrolu.

Mamma Mia: Here We Go Again

Vrátit se zpátky na začátek? S Donnou se vydáte na začátek, poznáte jí jako čerstvou absolventku univerzity, která chce poznat a dobýt svět. Potkává tři mladíky, kteří ji totálně změní život. Na druhé straně vidíme Sophii, mladou dívku, která plánuje znovuotevření rodinného hotelu v Řecku. Oba příběhy se proplétají, nechybí, humor, vtipné situace a hlavně hity švédské kapely ABBA.

Chata na prodej

Rodiče prodávají starou chatu, která už není využitá. Před celým prodejem se matka rodiny rozhodne, že uspořádá poslední rodinnou sešlost na chatě. Zbytek rodiny však tak nadšené nesdílí. Děda je duchem mimo, otec nemá akce tohoto typu rád, syn je věčně omámen alkoholem a vše ironicky komentuje, babička, která uvádí svými dotazy okolí do rozpaků a dcera, která s sebou přiveze svého německého přítele. O zábavu bude bez pochyby postaráno!