Jste často pořadatelem různých konferencí, přednášek, soutěží a závodů nebo jiných sešlostí? Jste majitelem spoelčnosti, kde provádíte návštěvníky, auditory či zájemce o vámi nabízená pracovní místa? Přemýšlíte o vhodném dárku pro své zaměstnance, kolegy, zákazníky a klienty nebo významné obchodní partnery? I malé drobnosti, které s současně dají využít k malé propagaci, potěší.

Doplňky vhodné k potisku

Jsou předměty na konference, které zvednou vaši akci na vyšší úroveň. Ačkoliv se většinou jedná o maličkosti, velmi zjednoduší organizaci vámi pořádané akce. Především visačky jsou důležité v mnoha situacích. Při konferenci či prezentaci zamezíte vstupu nezvaným osobám, což občas děje, pokud se akce pořádá ve veřejně přístupných prostorech. Visačky jsou také ideálním způsobem, jak pozvané účastníky oslovovat jménem, aniž byste si ho museli pamatovat při představování.

K visačkám neodmyslitelně patří šňůrky na krk. Šňůrky vybírejte z kvalitních materiálů, které se netřepí a vydrží i těžší váhu v podobě klíčů apod. Kromě toho, že šňůrky plní svou praktickou funkci, mají i jiné využití a to je malý způsob reklamy. I když je potisk na šňůrkách malý, nelze ho jen tak přehlédnout. Využijte šňůrky na krk s vaší vytištěnou reklamou nejen na prezentacích a konferencích, ale také jako dárek pro klienty a zákazníky nebo zaměstnace. Především, když mají děti. Děti nosí lanyardy na krku s klíči, průkazkou na obědy nebo čipem, který potřebuje do školy. Lanyardy s logem vaší společnosti uvidí mnoho lidí. Logo, které jim utkví v paměti si okamžitě spojí s vaší společností ve chvíli, kdy bude potřebovat služby či produkty, které poskytujete.

Kam pro kvalitní doplňky k potisku?

Společnost Société s.r.o. se specializuje na potisk kvalitních předmětů potřebných k pořádání konferencí. K lanyardům a visačkám nabízí i jednotlivé komponenty, což značně sníží vaše náklady při opotřebení vašich stávajících doplňků.