Když si pořídíte dům, obvykle už je postavený, takže nemáte moc možností, jak ovlivnit to, kde bude co postaveno. Povětšinou neřešíte ploty, protože ty už u domu většinou jsou a pokud jsou v dobrém stavu, není nutno je nějakým způsobem měnit. Okolo domu toho bude ještě velká spousta, co je třeba vyměnit a změnit.

Soukromí a stín

Ne vždycky je již výše zmíněné rozmístění okolo domu ideální. Majitel před vámi postavil pergolu nebo terasu na slunném místě, kde během dne nepřetržitě svítí slunce. V těch prvních jarních dnech to jde, to se vyloženě těšíte na první teplé sluneční paprsky. Nicméně když se naplno rozvine léto a začne být opravdové horko, sedět na sluníčku celý den není zrovna to nejlepší. Spíše utíkáte do stínu, kde budete mít mnohem víc pohodlí a bude vám tam lépe. Přemýšlíte, jak zajistit, aby se dalo sedět i u vás v pergole? Popřípadě řešíte, jak zastínit plot, aby vám přes něj nekoukali sousedé?

Řešením je stínící tkanina. O co vlastně jde? Jde o tkaninu, která vám pomůže snížit průhlednost oplocení, zastínění plotů a pergol. Velmi jednoduše a rychle jí nainstalujete s pomocí ok, které se objevují na okrajích sítě a je hotovo. Nemusíte nikde nic vrtat ani rozbourávat. Za zlomek ceny a času si tak vytvoříte soukromí a stín, který potřebujete. Má dlouhou životnost, takže bez problémů vydrží nejrůznější vlivy počasí.

Stínící sítě skvěle slouží k zastínění plotu, pergol, teras, přístřešků na zahradě. Pomůže zastínit skleníky, rostliny, jde o bezpečnostní zástěnu stavebních prací, zastíní lešení, chrání chodce. Jsou to skvělé ochranné sítě na poli nebo na zahradě, také slouží k ochraně pískoviště. Najdete je v různých rozměrech, výška může být od 100 do 200 centimetrů. Vyberete si tak přesně takový rozměr, který potřebujete!