Blíží se narozeniny vašeho kamaráda, sourozence nebo dobrého kolegy? Tápete nad originálním vtipným dárkem, který nebude kýčovitý jako jsou ponožky nebo lahev rumu. Vymyslet skvělý dárek není vůbec o penězích, ale o nápaditosti a také o tom, jak dobře obdarovaného znáte. Pokud víte, čím se rád baví, co má rád k jídlu a pití, není to už tak těžké vymyslet. Možná vám v rozhodování pomohou naše tipy.

Dárkové poukazy

Je obdarovaný vášnivým vodákem? Dárkový poukaz do obchodu s vodáckými potřebami, bude to pravé. Zajímá se o módu? Dárková karta do oblíbeného obchodu s oblečením ho nebo ji jistě potěší. Oblečení si vybere podle svého vkusu a vy tak neriskujete, že šál, který vyberete skončí na dně skříně. Vy máte výběr bez starostí a obdarovaný bude mít dozajista radost.

Dárkový box

Pokud sháníte originální dárek s překvapením u jehož rozdělávání se pobaví nejen obdarovaný, ale také všichni hosté na narozeninové oslavě, pořiďte mu nebo jí „bombabox“. Součástí dárku je také páčidlo, kterým se oslavenec musí dostat dovnitř bombaboxu, aby zjistil, co na něj uvnitř čeká.

Obsah bombaboxu závisí jen na vašem výběru. Dárek pro vinaře obsahuje nejen víno, ale také chuťovky, které jsou k vínu ideální. Stejně vybavené jsou bombaboxy pro pivaře, svalovce nebo mlsouny. Uvnitř bombaboxu oslavenec také objeví vaše originální přání a na víku své jméno, popřípadně s věkem, který právě slaví. Rozhodnutí je zcela na vás.

Kde takové bombaboxy naleznete? Mrkněte na webové stránky bombabox.cz, kde můžete vybírat z několika možností.

Zážitky

Společností, které nabízí zážitky na vše možné existuje mnoho. Lety v balónu, seskoky padákem, ale také jízda v tanku nebo v luxusním či terénním voze jsou jen některými z nich. Pokud obdarovaného znáte alespoň trochu dobře, nebude pro vás těžké z bohaté nabídky vybrat.

Sdílejte
Předchozí článekKam letos na dovolenou?