Blíží se narozeniny vašeho kamaráda, sourozence nebo dobrého kolegy? Tápete nad originálním vtipným dárkem, který nebude kýčovitý jako jsou ponožky nebo lahev rumu. Vymyslet skvělý dárek není vůbec o penězích, ale o nápaditosti a také o tom, jak dobře obdarovaného znáte. Pokud víte, čím se rád baví, co má rád k jídlu a pití, není to už tak těžké vymyslet. Možná vám v rozhodování pomůže náš tip.

 

Objevte originální dárkové boxy

Pokud sháníte originální dárek s překvapením u jehož rozdělávání se pobaví nejen obdarovaný, ale také všichni hosté na narozeninové oslavě, pořiďte mu nebo jí „bombabox“. Součástí dárku je také páčidlo, kterým se oslavenec musí dostat dovnitř bombaboxu, aby zjistil, co na něj uvnitř čeká.

Obsah bombaboxu závisí jen na vašem výběru. Dárek pro vinaře obsahuje nejen víno, ale také chuťovky, které jsou k vínu ideální. Stejně vybavené jsou bombaboxy pro pivaře, kde je obsahem bedny keramický půlitr společně s několika druhy piv. Whiskaři ve svém bombaxu naleznou nejen různé druhy whiskey, ale také například čokoládu s „whiskovou“ náplní. Kromě alkoholických bombaboxů můžete originálním dárkem překvapit kamaráda, který holduje kulturistice nebo fitness. Bombabox pro svalovce je naplněn potravinovými doplňky, bez kterých se neobejde. Pokud se chystáte na oslavu mlsouna, bude váš výběr jasný. Bombabox pro mlsouny uspokojí všechny mlsné jazyky.

Specifický bombabox vám nevyhovuje? Nevadí, složení bombaboxu může být zcela podle vašeho přání a radost obdarovaného tím můžete ještě znásobit.

Nezapomeňte na věnování

Uvnitř bombaboxu oslavenec také objeví vaše originální přání k narozeninám a na víku své jméno, popřípadně s věkem, který právě slaví. Rozhodnutí je zcela na vás.

Kde takové bombaboxy naleznete? Mrkněte na webové stránky bombabox.cz, kde můžete vybírat z více možností.