Rádi se zajímáte o sport nebo třeba o kulturní novinky? Jiné zase zajímají tipy pro dům a zahradu a přitom se rádi podívají na aktuální zpravodajství. Ať už vás zajímá cokoliv, pravděpodobně nenajdete všechny informace, které chcete vědět, jen na jednom webu, ale musíte jich navštěvovat více, navštěvovat více webů znamená strávit více času hledáním a probíráním se články a pak máte méně času na čtení.

Dokážete si představit, že byste mohli sledovat všechny vaše oblíbené weby najednou jen na jedné stránce? Umožní vám to webový projekt https://www.cerstvezpravy.cz/. Tento portál sleduje obsah všech kvalitních českých webů a zobrazuje ho ve formě krátkých titulků. Portál sleduje obsah všech tématických webů v různých kategoriích, které zahrnují například zpravodajství, sport, dům a zahradu, auto&moto, ekonomiku a další. V každé sekci najdete všechny články, které v daný den vyšly. Pokud se budete chtít podívat na všechny sportovní události, už nemusíte chodit na více webů, jednoduše půjdete na webu Cerstvezpravy.cz do kategorie se sportem a zde naleznete všechny sportovní články, které dnes vyšly.

Dokonalý přehled o všem důležitém

V každé kategorii jsou titulky článků rozdělené podle zdrojů. Když si budete chtít nějaký článek přečíst, stačí si rozkliknout titulek a dostanete se na celý článek. Jelikož každého zajímá něco jiného, můžete si dávat jednotlivé zdroje do oblíbených. Následně se vám budou zobrazovat ve vaší vlastní sekci „Moje“. Můžete v ní sledovat třeba články pro ženy, kulturu nebo cokoliv si vyberete. Rychleji se tak dostanete k obsahu, který vás zajímá a stihnete si v kratší době přečíst více zajímavých článků. Dokonce si můžete nechat zasílat informace o nových článcích přímo na email, aby vám nic důležitého neuteklo. Nenechte si utéct nic důležitého, s webem Cerstvezpravy.cz vám nic neunikne.