Konec roku 2017 se nezadržitelně blíží. Kromě úklidu, návštěvy vánočních trhů také sháníte pro své blízké a kamarády dárky. Nevíte, co přesně pořídit? Vyzkoušejte darovat zážitek. Přesněji, hudební zážitek. Česká republika je dějištěm mnoha skvělých akcí a v příštím roce to nebude jiné.

Nápaditý dárek na Vánoce

I v příštím roce dobijí různá česká města hvězdy světového formátu. Nebude nouze o spoustu skvělých koncertů a hudebních vystoupení. A vy můžete svým blízkým pořídit už nyní lístky. Pod vánočním stromečkem tak může na vaše okolí čekat opravdu příjemný dárek, který si jistě velmi užijí.

Smokie

Glamrocková kapela se těší velké oblibě u českých fanoušků. Potvrdil to rok 2017, kdy zde kapela vystoupila. Byli nadšení a rozhodli se přijet v roce 2018 znovu. Objeví se 9. června 2018 v příbramském letním kině a určitě zde zazní všechny staré hity jako například Oh Carol nebo nejznámější Living Next Door To Alice.

Bobby McFerrin

Charismatický zpěvák, hudební hvězda, která už několik desetiletí okupuje hudební scénu. Desetinásobný držitel Grammy smazává rozdíl mezi pop music a uměním. Se svou hudební tvorbou zavítá také do České republiky. Vystoupí v Praze 9. května 2018 a fanoušci se už nyní mohou těšit na jeho pozoruhodnou show a jeho pověstné improvizační schopnosti.

Metallica

V rámci svého WORLDWIRED TOUR přijede do pražské O2 arény také kapela Metallica. Jedinečný koncert se uskuteční 2. dubna 2018. V některých předprodejích jsou již lístky beznadějně vyprodány.

Nazareth

Na Konopišti se v roce 2018 odehraje další pozoruhodné vystoupení zahraniční legendy. Skotská rocková skupina je známá svými hard rockovými hity přijede opět do České republiky. Stálice na hudebním nebi má na svém kontě spoustu vydaných alb a po jejím boku vystoupí Keks a Michal Šindelář. Stane se tak 21. července 2018 na Konopišti.