Přáli byste si velkou sportovní halu? Haly-polak.cz mají na starosti výstavbu či zastřešení sportovních hal. Úkolem těchto hal je poté možnost letního sportování i v zimě. Kromě toho však zastřešená sportovní hala šetří peníze provozovateli. A to se již vyplatí…

Rozmanitost výběru i užitku

Firma vám vyrobí nebo zastřeší sportovní haly včetně vnitřního vybavení v podobě tribun pro diváky, nezbytných mantinelů, prosvětlovacích a odvětrávacích oken, osvětlení a elektroinstalace a vytápění – to vše za rozumnou cenu, jejíž odhad vám nezávazně vypočte.

Sportovní haly pro město

Pokud plánujete ve svém městečku sportovní vyžití pro obyvatele, zejména pak děti, které je v současné době mizivé díky prvním poválečným zimním stadiónům a otevřeným fotbalových hřištím, na které ještě rekonstrukce nedošla, máte jedinečnou možnost využít kvalitní práce tohoto výrobce, který se nesoustředí pouze na jeden sport. Vyrobit či zastřešit je schopný prostory pro tenis, florbal, badminton, fotbal, volejbal nebo zimní stadion.

Výhody této investice

V prvé řadě je velikou výhodou mobilita. Sportovní haly se totiž dají snadno smontovat i demontovat a přestěhovat v případě, že máte prostor pro sportovní aktivity pouze pronajatý. To je obrovská výhoda, protože sportovní haly-polak.cz neničí pozemek.

Rovněž lze tyto sportovní haly libovolné velikosti také napojovat na pevné stavby – restaurace, šatny, toalety, bazén a podobně.

Zmínit je nutné též nízké pořizovací a provozní náklady, snadnou údržbu, dlouhou životnost a elegantní vzhled nebo příslušenství, které již bylo zmíněno výše. Kromě toho si plátce může vybrat i plášť této haly.

Vzhledem k zastřešení je možné ve sportovních halách provozovat letní sporty, které by jinak byly v zimě nemožné. S tím jde ruku v ruce také pohodlí hráčů, kteří se mohou pohybovat v přirozených letních dresech bez toho, aby jim byla zima. Díky možnosti provozovat letní aktivity v zimě, je výnos za tuto službu na adresu provozovatele těchto sportovních aktivit, jistý.