Provozovat občerstvení není vždy jednoduché, občas je potřeba obsluhovat i větší množství hostů. Ať už máte restauraci, pořádáte akce nebo jen disponujete výdejovým okénkem, vždy je dobré pamatovat na to, že si mnoho lidí rádo odnáší nápoje s sebou, ať už do auta, do zaměstnání nebo třeba na lavičku. Není možné počítat tedy jen s běžným nádobím ze skla a porcelánu a je potřeba si zajistit i kelímky. Kelímky nejsou drahé a umožní hostům, aby si mohli nápoj odnést, ovšem, jaké kelímky pořídit?

Jak na nákup kelímků?

Pokud chcete nakupovat kelímky pravidelně, vyplatí se obrátit na dodavatele s nejnižší cenou, který vám je schopen zajistit všechny druhy kelímků a v potřebném množství. Doporučujeme se obrátit na nabídku https://www.jarico.cz/potravinarske-a-gastro-obaly-napojove-kelimky-katskup100.php, kde naleznete potřebné druhy kelímků. Obzvláště oblíbené jsou plastové kelímky, ty se pořizují především pro studené nápoje, pro teplé je určen pouze hnědo-bílý kelímek na kávu nebo čaj. Vybírat je můžete zde https://www.jarico.cz/napojove-kelimky-plastove-kelimky-katskup10005.php.

Pokud byste chtěli servírovat i míchané nápoje nebo třeba smoothie, ta na tyto nápoje jsou vhodnější plastové kelímky ze zesíleného plastu PET a KRYSTAL. Lépe se z nich pije a také jsou pevnější. Jestliže chcete nabízet jak teplé, tak i studené nápoje, rozhodně si zajistěte papírové kelímky, které jsou nejvíce univerzální volbou.

Pro čistě teplé nápoje se zase hodí kelímky termo EPS, které udrží obsah dlouho teplý a jen tak se o ně nespálíte. Ke kelímkům doporučujeme objednat i víčka na kelímky, díky nim se hostům obsah kelímku jen tak nevylije, vydrží déle teplý a vhodné jsou i do auta. Také se vám nabízí papírové podnosy na kelímky a mnoho dalšího, jistě si v široké nabídce vyberete,