Dinopark je zábavní park, který přináší všem návštěvníkům modely dinosaurů. Najdete jej v areálu bývalého letoviska v Marchanicích ve Vyškově. Jde o velmi krásné prostředí, kde se ukrývají modely dinosaurů a všichni si tak mohou zblízka prohlédnout, jak tito dávní predátoři vypadaly.

Tento park patří k nejnavštěvovanějším turistickým cílům, grafika a dekorace odkazují na film Jurský park. Byl otevřen jako třetí Dinopark na území Československa, po Plzni a Bratislavě. V areálu je k dispozici několik desítek modelů prehistorických plazů a některé dokonce v životních velikostech. Některé jsou statické, jiné robotické, doprovázeny zvukovými efekty.

Místo pro děti i dospělé

Tento zábavní park je spojený se Zooparkem, modely dinosaurů jsou rozmístěny v přírodních scenériích a vše tak vypadá velmi opravdově. Součástí je také 3D kino, DinoExpres nebo dětské paleontologické hřiště, kde si děti mohou vyzkoušet tuto práci. Na své si zde přijdou úplně všichni, děti, teenageři i dospělí.

Jde o úžasný celodenní výlet, kdy se nejen pobavíte, ale také se dozvíte plno zajímavostí a nových informací. Dinopark si nyní pro své příznivce a návštěvníky připravil unikátní prohlídky. Noční prohlídky! Ty mají své úžasné a jedinečné kouzlo. Procházet se večer, za tmy mezi modely dinosaurů?

Noční prohlídky

Noční prohlídky přinášejí kromě jedinečného kouzla a neopakovatelné atmosféry také speciálně nasvícené scény. Ty tak poskytnou majestátní a netradiční pohled na tyto druhohorní velikány. Rovněž bude k dispozici 4D kino, doprovodný program na hvězdárně a noční vyjížďka na DinoBiku.

Tyto úžasné prohlídky jsou k dispozici během celého října a to vždy v pátek a v sobotu. Můžete Dinopark v nočních hodinách navštívit 9. a 10., 16. a 17., 23. a 24., v období podzimních prázdnin 28. až 31. října vždycky od 19:00 do 23:00 hodin.