I v Praze se můžete uvolnit příjemnou cestou erotiky. Vše však má své meze. Erotické masáže Praha mohou být velmi příjemné a mohou snadno uvolnit vaše tělo i ducha, vyvrcholení je však limitováno určitými hranicemi těla. Vyvrcholit našim krásným dívkám mezi prsa, však jistě nebude nic nepříjemného.

Na webu masaze-infinity.cz si můžete vybrat dívku, kterou pro tyto potřeby využijete. Rovněž máte na výběr z různých druhů masáží, velmi oblíbené jsou například Nuru masáže. Ty jsou však odlišné od té erotické.

Jak probíhá erotická masáž?

Za sympatickou cenu si vyberete techniku masáže i masérku samotnou. Je libo blondýnku? Brunetu? Štíhlejší či s ladnými křivkami? Důležité je, aby klient byl naprosto spokojen.. Načež si vás odvedou do sprchy, kde spolu odhodíte poslední zbytky studu. Umyjí si vás, a zároveň vás svými prvními doteky začnu dráždit po celém těle…

Na pokoji si lehnete na břicho a začnou vás jemně masírovat nejprve na krku a zádech. Budou se o vás třít svými ňadry, zadečkem, ale i nohama. Svým tělem z vás dostanu veškerý stres, který se ve vás nahromadil nejen za celý den. Prokrví vás nejen jemnými doteky, ale i intenzivnějšími – všem podle vašich potřeb.

Masírovat vás budou také z polohy na zádech a nevyhnou se vašim intimním partiím. Orgasmů si při masáži můžete užít víc než dost, orální sex či samotný pohlavní styk je však tabu. Buďte proto vděční za dotyky rukou a těla.

Hranice slušnosti

Erotická masáž je hranicí mezi slušností a samotným stykem, je to to nejvíc, co vám může být nabízeno. Vše za účelem vašeho uspokojení v té nejslušnější formě. SPA Infinity je velmi diskrétní, ovšem pokud se i přesto bojíte, že vás někdo na pražské adrese zahlédne, lze se domluvit, že vámi zvolenou masáž, vám děvče provede na předem vybraném hotelu. Více informací najdete na masaze-infinity.cz.