Stěhujete se do nového a nevíte, jak vše odstěhujete? Nemáte žádné známé, kteří by disponovali prostorným autem nebo prostě nemají čas vám pomoci? V takové chvíli nezbývá nic jiného, než se o vše postarat sami a půjčit si dodávku.

Půjčovna minibusů a dodávek je v dnešní době dostupnější, než kdy dříve. Ceny za pronájem jsou velmi nízké a navíc si můžete vybírat s široké nabídky vozů, které jsou určeny pro nejrůznější účely.

Půjčit si dodávku se vyplatí:

  • odpadnou vám starosti s hledáním kvalitního vozu

  • vše odstěhujete během jednoho dne

  • zvolíte si vůz podle svých potřeb

  • ceny za pronájem jsou nízké

 Nastavte si vůz podle svých potřeb

Půjčovna dodávek nenabízí pouze vozy určené pro stěhování rozměrných nákladů. Sami si zvolíte, jaký vůz potřebujete. Unikátní konfigurátor vozidla vám umožní vybrat si jen to, co skutečně potřebujete. Nebudete tak platit za nesmyslné doplňky a nastavení, které jsou pro vás zbytečné. Jaké další výhody na vás čekají?

 5 výhod, které jinde nedostanete

Neomezený počet kilometrů

Zapůjčení dodávky vás neomezuje v počtu najetých kilometrů ani žádná časová omezení. Půjčte si vůz podle svých potřeb, bez omezení.

Zapůjčení do zahraničí

Nejen počet najetých kilometrů, ale ani hranice vás neomezují. Se zapůjčeným vozem můžete klidně vycestovat do zahraničí. Každý vůz navíc obsahuje dálniční známku.

Výborný technický stav vozu

Čeká vás cesta bez starostí a obav. K dispozici jsou pouze vozy, které mají dokonalý technický stav. Nemusíte se tak bát nečekaných komplikací.

Garance nejnižší ceny

Ceny za pronájem v Praze a okolí patří mezi ty nejnižší. Za málo peněz získáte nadstandardní služby.

Výhodné akce a slevy s bonusovou kartou

Pro dlouhodobé klienty je připravena bonusová karta, která poskytuje zajímavé slevy na zapůjčení vozidla. A navíc je karta přenositelná, takže si ji můžete půjčovat mezi kamarády.